SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

może tu zdoła ktos mi pomóc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mój problem jest taki.. od długiego czasu nie potrafie sie wyleczyc z głupiego przezeinienia nawet leki nic nie pomaga mam takie pytanie odnosnie pewnej rzeczy zauwazyłem ze rano nigdy nie mam gorączki gdy zbliza sie południe tak 16 zawsze!! mam stan pod gorączkowy powiedzmy 37 i temperatura sie nie zmienia aż do godziny 21 ale przez te pare godzin naserio sie chu... czuje dziwi mnie poprostu ze zawsze tak o 21 temperaura mi opada i jest wszystko oki ... może wie ktoś jaka jest tego przyczyna mam tak już chyba od 4 miecholi z góry thx za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
powiem tylko tyle !
jak masz gorączkę takiegoniewiadomego pochodzenia - to się dziwie ze sie u lekarza juz nei znalazłęś !! bo ogólnie takie rzeczy moga kończyć sie poważnie !!
poradzic raczej nic nie mozna - bo bezsensownym byłoby powiedzieć łykaj aspirynę itp ....

musiał bys podac czy masz jakieś inne objawy np ! ale sadze ze lepszym wyjsciem jest wizyta u rodzinnego

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja wiązadła kolanowego

Następny temat

Co mi się mogło stać

WHEY premium