SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

mma; )

Wysłana -
Witam chciałbym się dowiedzieć jak zostać zawodnikem mma.Mam 15 lat i nie wiem co muszę zrobić. Gdzie mam iść jak chcę zostać zawodnikem mma może do jakiejś szkoły po gimnazjum. Bardzo proszę o pomoc!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Masz trenować w klubie sportów walki
Wysłana -
- Znajdź najbliższy klub który MMA i zapisz się na zajęcia.
* Jeśli nie masz w pobliżu klubu MMA...
- Znajdź najbliższy klub zapasów, BJJ, judo, boksu, kick boxingu, muay thai i zapisz się na zajęcia.
* Klub powinien być dobry. To znaczy jego zawodnicy powinni startować w zawodach i odnosić sukcesy.

pozdrawiam
MMA

(Najkrótszy poradnik jak zostać zawodnikiem MMA )
Wysłana -
Tak jak wyżej, trenuj, i poznawaj ludzi, jak będziesz dobry to żaden problem wkręcić sie do mniejszej organizacji.
Ale przed tobą jeszcze dużo roboty.
Wysłana -
szczypi
... może do jakiejś szkoły po gimnazjum...

Idź do jakiejś szkoły ci da Ci sensowny zawód. Z zawodowstwa w MMA utrzymuje się garstka zawodników, większość dokłada do biznesu (za pierwszą zawodową walkę, o ile nie jesteś znanym celebrytą dostałbyś na jakiej małej gali może z 500 PLN, a sześć walk w roku to naprawdę dużo). Pamiętaj, że jedna kontuzja może przekreślić Twoje plany.
Wysłana -
Masz 15 lat obejrzałes trochę mma stąd poczatakowa fascynacja , oczywiście koledzy dobrze Ci doradzają jeśli chcesz iść w tym kierunku ale cynik tez ma sporo racji.Jaki procent stanowią zawodnicy których widziałeś w TV lub na dużych galach i oni można powiedzieć zarabiają uczciwie a jaki procent stanowią rzesze które tracą zdrowie za marny grosz oczywiście każdy z wielkich zaczynał od małych gal ale ilu się udało pójść dalej ...Niepomyśl ze Cię zniechęcam ale być moze za kilka lat zmienisz zdanie odnośnie swojej przyszłości ... niemniej jednak spełniaj swoje marzenia masz do tego prawo pozdrawiam ;)
Wysłana -
Ja wiem że pieniądze są małe za to ale od niedawna zaczełem się tym interesować. Lubię grać w piłkę nożną i jestem w drużynie i właśnie od niedawna zaczełem bardziej się interesować mma.
Wysłana -
Pierwszy kork - idź na trening
Wysłana -
Masz zajawke to idź, dobry wiek. Żebyś nie żałował za kilka lat,
Wysłana -
Zacytuje tutaj Andrzeja Firsta, ludzie w temacie kickboxingu kojarzą: "Kariera sportowa trwa krótko więc moi zawodnicy muszą myśleć o zdobyciu wykształcenia oraz zawodu!" Nie ma lepszej drogi niż pójście do klubu. Jak będziesz dobry, coś osiągniesz - wiek idealny do rozpoczęcia treningów. Ewentualnie nie spodoba ci się i zrezygnujesz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź