SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mma; )

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Witam chciałbym się dowiedzieć jak zostać zawodnikem mma.Mam 15 lat i nie wiem co muszę zrobić. Gdzie mam iść jak chcę zostać zawodnikem mma może do jakiejś szkoły po gimnazjum. Bardzo proszę o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35741 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262824
Masz trenować w klubie sportów walki

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- Znajdź najbliższy klub który MMA i zapisz się na zajęcia.
* Jeśli nie masz w pobliżu klubu MMA...
- Znajdź najbliższy klub zapasów, BJJ, judo, boksu, kick boxingu, muay thai i zapisz się na zajęcia.
* Klub powinien być dobry. To znaczy jego zawodnicy powinni startować w zawodach i odnosić sukcesy.

pozdrawiam
MMA

(Najkrótszy poradnik jak zostać zawodnikiem MMA )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak wyżej, trenuj, i poznawaj ludzi, jak będziesz dobry to żaden problem wkręcić sie do mniejszej organizacji.
Ale przed tobą jeszcze dużo roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
szczypi
... może do jakiejś szkoły po gimnazjum...

Idź do jakiejś szkoły ci da Ci sensowny zawód. Z zawodowstwa w MMA utrzymuje się garstka zawodników, większość dokłada do biznesu (za pierwszą zawodową walkę, o ile nie jesteś znanym celebrytą dostałbyś na jakiej małej gali może z 500 PLN, a sześć walk w roku to naprawdę dużo). Pamiętaj, że jedna kontuzja może przekreślić Twoje plany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2367 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36077
Masz 15 lat obejrzałes trochę mma stąd poczatakowa fascynacja , oczywiście koledzy dobrze Ci doradzają jeśli chcesz iść w tym kierunku ale cynik tez ma sporo racji.Jaki procent stanowią zawodnicy których widziałeś w TV lub na dużych galach i oni można powiedzieć zarabiają uczciwie a jaki procent stanowią rzesze które tracą zdrowie za marny grosz oczywiście każdy z wielkich zaczynał od małych gal ale ilu się udało pójść dalej ...Niepomyśl ze Cię zniechęcam ale być moze za kilka lat zmienisz zdanie odnośnie swojej przyszłości ... niemniej jednak spełniaj swoje marzenia masz do tego prawo pozdrawiam ;)
1

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Ja wiem że pieniądze są małe za to ale od niedawna zaczełem się tym interesować. Lubię grać w piłkę nożną i jestem w drużynie i właśnie od niedawna zaczełem bardziej się interesować mma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35741 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262824
Pierwszy kork - idź na trening

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz zajawke to idź, dobry wiek. Żebyś nie żałował za kilka lat,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Zacytuje tutaj Andrzeja Firsta, ludzie w temacie kickboxingu kojarzą: "Kariera sportowa trwa krótko więc moi zawodnicy muszą myśleć o zdobyciu wykształcenia oraz zawodu!" Nie ma lepszej drogi niż pójście do klubu. Jak będziesz dobry, coś osiągniesz - wiek idealny do rozpoczęcia treningów. Ewentualnie nie spodoba ci się i zrezygnujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

Następny temat

„Najdroższe pięści świata”. Biografia Floyda Mayweathera wkrótce w Polsce!

WHEY premium