SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleko w tubce i proszku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 471
pierwsze: ile ma bialka (na 100g) mleko zagęszczone słodzone w tubce albo w puszce? po drugie czy nadaje sie jako posiłek potreningowy albo przed treningiem? tematu odkładania się cukru jako tłuszcz nie poruszajmy bo mi to nie grozi. interesuje mnie tylko czy duża ilość tego mleka ( 75-100g)nie powoduje hipoglikemii? i co sądzicie o mleku w proszku granulowanym?kiedy najlepiej jeść?

michal

michal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednym slowem jest to bomba tluszczy,laktozy i cukrow prostych... i kazdemu nie sluzy :) nie polecam tego wcale chyba ze raz na jakis czas tak od swieta jezeli ktos nie umie bez tego zyc :)

"- E Eee Eeee Edi. To nie raaaaj ?
- A co to za raj, ktory dzis jest a jutro go nie ma"


"Pamiec innych o mnie jest moja wiara w siebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ja wiem czy bomba tluszczy?? mleko w proszku granulowane jest odtluszczone a tak wogole to w 100 g znajduje sie 35 gram bialka i ja na tym ladnie uroslem ) ale to tylko moja opinia

Największym ryzykiem jest nie ryzykować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem na mysli mleko w tubce ...

"- E Eee Eeee Edi. To nie raaaaj ?
- A co to za raj, ktory dzis jest a jutro go nie ma"


"Pamiec innych o mnie jest moja wiara w siebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 274 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3580
Witam
Bigtom, a powiedz ile tego zjadłes w jakie pory brałeś i ile na porcjie, oczywiście jak możesz to napisz też jakie po tym miałes efekty...

Pozdrawiam!!!

Pozdrawiam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadlem zawsze po treningu zawsze polowe opakowania i nabralem ok 5 kg ale rowniez dlatego ze zmienilem swoja dieta tak wiec nie gwarantuje ze Ci pomoze. Ja osobiscie uwazam ze to mi pomoglo w zdobyciu masy ale rozne zdania sa na ten temat byc moze dlatego ze kazdy organizm jest inny.
Ale nie spodziewaj sie cudow bo to tylko dodatkowe 35 gram bialka dziennie .

Największym ryzykiem jest nie ryzykować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
hmmm.... mleko w tubce to było dobre i nawet dużo tego wcinałem.... ale miałem wtedy 7 lat....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Bizon - zainteresuj sie raczej dieta calosciowo niz pojedynczymi produktami Tak ja BIG_TOM powiedzial - to tylko dodatkowe 35g bialka jakby nie bylo Jesli nie bedziesz jadl wiecej niz spalasz niestety zadne mleko nie pomoze

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
LowCarbMassGainDietLyleApproved


Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-07-18 12:12:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminologia

Następny temat

co jesc w pracy ??

WHEY premium