SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mix Phenom Pharmacy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
Siema.

Co sadzicie o mixie Phenoma: prop 100mg, enan 150mg, cypio 100mg.

Jestem ciekawy działania moze ktos bral i w jakich dawkach i co ile dni.

Pozdrawiam.
1

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wariat25
Kupiłem suste 400 mg klepie ładnie myślałem na początku że też,lipa jak te Galaxy lub pmp których zamiast 200 jest 50 mg w preparacie ale firma godna uwagi
patrz na daty tematow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Podlaczam sie do pytania. W dziale doping jest temat o tej firmie ale tylko pare zdan o mixie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Sprobujcie i dajcie opinie za ~miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
wiemy ze to jest w dziale doping-zdjecia ale zaczalem nowy temat zeby zasiegnac wicej konkretów ;)

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Przecież tam pisze, że Mix wyrywa z kapci.

Dobra firma. Ostatnio właśnie tego miksa wziąłem 4 flaszki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
to napisz w jakich dawkach brałes i co ile dni biles jak z libido itp. Wlasnie tez slyszalem ze firma trzyma fason ;)

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Bolda z tej firmy teraz biłem i ładnie kable powychodziły. Tego miksa za 2/3 tygodnie będę uderzał - teraz mam most. Ale zanim kupiłem miksa dobrze wszystko sprawdziłem i otrzymałem pozytywne opinie doświadczonych koksowników na priva. Wszystkie opinie się pokrywają, że bardzo dobry under.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
a moze wiesz jak najlpeij go brac co ile dni w jakiej dawce bo w sumie to jest inny mix niz omka masz tam propa enana i cypio.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Niektórzy brali po grama na tydzień. Po jakimś czasie pisali, że jednak schodzą z dawek. Teraz jest moda, że ludzie biją miksy e2d ze względu na to, że Prop ładniej działa. Ja zacznę dwa razy w tygodniu Wtorek/Piątek po 350 mg - potem się zobaczy jak się będzie wkręcał (przede wszystkim będę na ciśnienie patrzył żeby nie było powyżej 150 w górnej granicy). Do tego dojdzie Tren Mix - ale dawki to już będę dopsowywał w zależności od sajdów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
Dobre rozwiazanie albo raz w tygodniu 700mg mixa i do tego przybic propa 2 razy w tyg. musze to przemyslec. Moze zapodałbym to z deka 400mg e7d i winkiem 30mg ed.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Problemy

WHEY premium