SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

mix Phenom Pharmacy

Wysłana -
Siema.

Co sadzicie o mixie Phenoma: prop 100mg, enan 150mg, cypio 100mg.

Jestem ciekawy działania moze ktos bral i w jakich dawkach i co ile dni.

Pozdrawiam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Podlaczam sie do pytania. W dziale doping jest temat o tej firmie ale tylko pare zdan o mixie.
Wysłana -
Sprobujcie i dajcie opinie za ~miesiac.
Wysłana -
http://www.sfd.pl/Phenom_Pharmacy-t646933.html
Wysłana -
wiemy ze to jest w dziale doping-zdjecia ale zaczalem nowy temat zeby zasiegnac wicej konkretów ;)
Wysłana -
Przecież tam pisze, że Mix wyrywa z kapci.

Dobra firma. Ostatnio właśnie tego miksa wziąłem 4 flaszki.
Wysłana -
to napisz w jakich dawkach brałes i co ile dni biles jak z libido itp. Wlasnie tez slyszalem ze firma trzyma fason ;)
Wysłana -
Bolda z tej firmy teraz biłem i ładnie kable powychodziły. Tego miksa za 2/3 tygodnie będę uderzał - teraz mam most. Ale zanim kupiłem miksa dobrze wszystko sprawdziłem i otrzymałem pozytywne opinie doświadczonych koksowników na priva. Wszystkie opinie się pokrywają, że bardzo dobry under.
Wysłana -
a moze wiesz jak najlpeij go brac co ile dni w jakiej dawce bo w sumie to jest inny mix niz omka masz tam propa enana i cypio.
Wysłana -
Niektórzy brali po grama na tydzień. Po jakimś czasie pisali, że jednak schodzą z dawek. Teraz jest moda, że ludzie biją miksy e2d ze względu na to, że Prop ładniej działa. Ja zacznę dwa razy w tygodniu Wtorek/Piątek po 350 mg - potem się zobaczy jak się będzie wkręcał (przede wszystkim będę na ciśnienie patrzył żeby nie było powyżej 150 w górnej granicy). Do tego dojdzie Tren Mix - ale dawki to już będę dopsowywał w zależności od sajdów.
Wysłana -
Dobre rozwiazanie albo raz w tygodniu 700mg mixa i do tego przybic propa 2 razy w tyg. musze to przemyslec. Moze zapodałbym to z deka 400mg e7d i winkiem 30mg ed.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź