SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mietek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kingkong z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
Mnie akurat metka nurtuje, na pierwszy cykl kupilem sobie 200 tablet po zjedzeniu ok 150 wystapily u mnie krwotoki z nosa, takie ze kuracje musialem przerwac niezwlocznie. Jestem nadwrazliwy na ten lek czy tez spowodowane to bylo tym ze zadnych suplementow nie stosowalem? przeczytalem tez na Waszym forum ze powinno sie jakis wstepny cykl zastosowac (chyba supradyn i costam jeszcze) jak to w koncu jest? Chcialbym kuracje powtorzyc albo czego innego sprobowac

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko lekarz ci może pomóc ,skąd wiesz czy to nie jest coś powaznego;chyba 13 osób ci to wałkuje cały czas a ty nic.
Nie ma czegoś takiego jak dignoza z 4 zdań.
Narka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
przepraszam za zamieszanie, chyba dzialy mi sie pomylily :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jucha Ci leci przez to że meta spowodowała u Ciebie nadciśnienie tętnicze. W sumie normalka ale to sygnał że za dużo wziąłes mety i powinieneś troche odpuscić. Mi to tez czasem się zdaza. Nadcisnienie jest szczególnie niebezpieczne kiedy towazyszy mu zwiększona gęstość krwi..... zawał. Pij duzo wody i przestan brać na jakis czas przynajmniej. A tak wogóle to idz do lekarza, żebys nie kojtnał przypadkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
aspiryna rozrzedza krew,a tak pozatym ,nie jestes zbyt madry ze na 1 raz wzioles takom ilosc i bez innych dodatkow ,nie lepiej bylo sie spytac od razu.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile razy sie ktos pyta a zawsze tylko odpowiedzi to idiotyzmy; kup se szampon; lub cos w tym rodzaju kingkong tobie tez wyslalem pytanie i nie widze odpowiedzi na maila i od kogo mamy sie dowiedziec niby?

boniek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boniek,

to forum nie jest jedynym miejscem w sieci gdzie znajdziesz odp. na swoje pytania. widac jest jakis powod, dla ktorego nie dostales odpowiedzi.

jak cie sie nie podoba, to wyp*****laj

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
Kuracje skonczylem jakies 3 miesiace temu i w miedzyczasie nic niedozwolonego nie stosowalem, bralem to tak jak mi powiedzial gosc od ktorego kupilem, co do metki nalezy jeszcze brac ? no i czy wiarygodny jest ten plan w dziale o sterydach ?
PS mam kiepska krzepliwosc krwi (za malo plytek) jest to przeciwwskazanie ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
tak sobie mysle zeby jeszcze cos do metki sobie walnac, cos w strzalach; Omke, tescia? i skad wziac clomid zeby go do kuracji zapodac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory ale musiałem- Ty jestes głupi. Nie dość że masz gówniana krew to jeszcze ryzykujesz i dodatkowo obciążasz układ krążenia. d****izm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall widac ze jestes jakis lewy tylko umiesz naublizac a nic od siebie

boniek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Mnie po metce tylko coś w okolicy pikawki czasem złapie. A krew z nosa to leci mi tylko jak sobie wezmę trochę aspiryny na przeziębienie. Ważne że wszystko kiedyś przechodzi

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko???

Następny temat

meta polska a rosyjska

Wiecej