SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miesięczna poprawa formy - siła i wytrzymałość

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
tak jak w temacie chodzi mi o poprawe formy w ciągu miesiące (poprawe czyli nie że odrazu forma jak bym ją piłował kilka miesięcy) oraz bez wzrostu wagi, waga musi zostać - może jakaś dietka?? dni wolne które mam od treningów to pt,sob,nd reszte trenuje chodzi mi o wzrost siły nóg , rąk, karku, obręczy barkowej - dodam sporty walki , kontaktowe - judo- ju jitsu
waga 72-73, wzrost 181 dzięki jak coś będzoe

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
a co zjeść i w jakim odstępie czasu przed bieganiem?? chyba coś lekko strawnego i w miarę posiadającego dużo energii? a ile przed bieganiem ? 1h? 1.5h? i jak tam z wodą nawodnić się też ile przed bieganiem??

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
tak w miesiąc można poprawić kondycję,siłę.może nie jakoś bardzo,ale poprawa będzie widoczna.najlepiej jeśli dodasz siłownię 2 lub 3 razy w tygodniu,przez cały miesiąc.najlepiej będzie jesli pomiędzy nimi zrobisz dzień lub dwa odstępu.
trening zaczynaj sobie od 10 do 15min.na orbitreku,tak żeby rozgrzać całe ciało.
następnie wszystkie te ćwiczenia,które chcesz robić bez dzielenia na dni,partie itd.wszystko na jednym treningu.każde ćw.po 3 serie po 12 w pierwszej.10 w drugiej. 8 w trzeciej serii.przerwy od 1 do 2min.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Acha, pompki, przysiady. brzuszki, rozciąganie, trochę ciężarów no i do tego jeszcze trening kondycyjny , skakanka kopniecia itp... żebym wytrzymał walkę Kto trenuje ten ma

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
a co robić gdy nie mam czasu na bieganie- mam tylko w pt, soboty i niedziele - biegać interwały te 3 dni czy nie?

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4354
na wytrzymalosc i siłe to trening obwodowy nawet bez ciezarów, tylko ciało. Ja robilem pompki, pompki stojac na rekach pod sciana, brzuszki, podcaganie na drazku, unoszenie nóg w zwisie, przysiady, troche hantelkami machalem 5kg rozne cwiczenia na barki biceps i triceps, az bedziesz padal na "pysk". biganie jak cos to pt i nd jakas przerwa sie przyda ;). w seriach rob wszystko na maxa, stosuj rozny rozstaw rak, nóg w kazdej serii zeby kompleksowo meczyc miesnie. Co do diety jak nie na mase to jedz normalnie troszke wiecej bialka tylko drzuc, no i owoce warzywa dla zdrowia :)

Zmieniony przez - Kerug w dniu 2008-03-15 23:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
ja trenowałem tak:poniedziałek rano bieg,po południu trening techniki.
wtorek luz.
środa rano bieg,po południu trening elementy walki na tarczach,worek.
czwartek luz.
piątek-rano bieg,po południu trening walki.
sobota-sauna lub basen.
niedziela luz.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
w okresie budowania siły dodawałem trening na siłowni we wtorek,czwartek.(tylko 1 miesiąc)

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
nie ma różnicy czy biegam rano czy po południu czy wieczorem?

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
jest różnica.lepiej biegać rano lub po południu.wieczorem po prostu niepotrzebnie pobudzisz cały organizm,gdy on się szykuje do odpoczynku,ale jeśli możesz tylko wieczorem,to też można.mam kolegę,który biega tylko wieczorem(23:00)po pracy.tak jak gdzieś pisałem wszystko jest bardzo indywidualne

Zmieniony przez - shula w dniu 2008-03-16 12:48:07

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Acha ok, więc teraz zaraz święta i od czwartku wolne, nie trzeba iść do szkoły, nie będzie treningów więc mój plan wygląda tak że w czwartek biegnę interwały , w piątek roztruchtanie z 30 minut w sobotę znów interwały , w niedziele po południu znów roztruchtanie w poniedziałek się zobaczy... bo potem znów treningi od wtorku, szkoła....

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9270
za2tygodni mam zawody w wyciskani chciałbym poznać sposoby na poprawienie wyniku wyciskania w tak krutkim czasie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skoczność, szybkość, siła... (?)

Następny temat

Michael Jordan

WHEY premium