SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie po bieganiu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Witam, po bieganiu zawsze na nast dzien a czasami nawet za 2 dni bolą mnie uda, zawsze po bieganiu się rozciągam ok 5/10min, dietę trzymam. Ale na nast dzien nie czuję wgl sił w nogach, trudno mi nawet po schodach wyjść co może być przyczyną ?


Zmieniony przez - sadasa w dniu 2017-07-07 18:56:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Zapisz się do jakiegoś klubu sztuk walki tam dostaniesz odpowiedni trening wycisk i będziesz wiedział co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mało danych : jakie dystanse biegasz, jak wygląda odżywienia , od kiedy biegasz, intensywność , czy są inne aktywności (silownia itp.) ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
biegam 1godz 3 razy w tygodniu truchtem, co do odżywiania jestem na redukcji obecnie jem 2600/2700kcal, biegam od połowy kwietnia, 3 razy w tygodniu chodzę również na siłownię, różnie to bywa, przeważnie w inne dni niż bieganie. Rozbieżność w kcal nie dlatego że nwm ile jem tylko dlatego że 100kcal nie jest dla mnie wielką różnicą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
po godzinnym biegu nogi mają prawo boleć następnego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Dokladnie j/w do tego zle obuwie i juz mega meczarnia dla nog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Jest na to jakis dobry sposób aby temu zaradzić? Roler?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jak to dopiero poczatki, to z czasem bedzie lepiej, na bolacy juz miesien niewiele pomoze.
mozesz jak najbardzjej wlaczyc lekki stretching, czy masaz
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mozna tez pomyslec o zainwestowaniu w buty typowe dla biegaczy jesli takowych nie posiadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
obuwie, prawidłowa technika biegu , rozciąganie , rozgrzewka to podstawy i te oczywiście muszą być
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
przez ten tydzień nie chodziłem na siłownie ani nie biegałem, dieta była. Dzisiaj jako że nie chciałem odrazu wskakiwać w trening tylko pierwszy dzień zrobiłem pompki i planka bocznego. Około 30min po ćwiczeniu zjadłem i wtedy poczułem kompletny brak energii... Mimo że mięśnie czworogłowe nie biorą jakoś nie wiadomo jak udziału w tych ćwiczeniach które wykonałem to mimo to zacząłem czuć się jak bym godzinę biegał... Na dodatek jeszcze stałem się bardzo senny. Jak byłem w treningu to nie zwracałem na to uwagi, myślałem że dzieje się tak tylko po bieganiu. No ale jak teraz o tym pomyślę to faktycznie po wysiłku fizycznym jest podobnie. Czym może to być spowodowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
pogoda robi swoje, tez chodze jak mucha w smole obecnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki FBW na początek?

Następny temat

Ryż i inne węglowodany

WHEY premium