SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka ....................i nic?????????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumpel bierze metke...juz zaczyna 3 tydzien...pierwszy tyd.2dziennie,drugi tydz.3dziennie...powiedzial ze sila mu troche poszla,ale ze wogole mu siela nie skoczyla.trening ma dobry,diete tez trzyma.czy to normalne?

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
bule watroby sa niezbyt przyjemne dlatego radze mu przelozyc osiemnastke np o 2 tygodnie i po klopocie

CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Na bank musial cos schrzanic. To moze byc wina treningu lub diety. Napisz prosze jego diete i trening.

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Z metka tak jest jak nic to nic ale jak zacznie kopac to z dnia na dzien koles bedzie coraz bardziej spuchniety,przynajmniej u mnie tak zawsze jest i to wlasnie w 2-3 tygodniu,takze niech sie pewnie chlopak spodzioewa efektow,no chyba ze bierze do szkoly dwie kromki chleba to niech zaopomni.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po***alo mi sie...skoczyla mu sila ale troszke a masa wcale.ja sie nie znam szczegolnie ale on w****iony chodzi.je 5 posilkow dziennie.mysle ze wszystko jest oki,ale mysle tez ze to z dnia na dzien go kopnie...

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
co to znaczy: trzyma diete? wp*****la 5 posilkow? ma dobry trening? napisz cos wiecej! co to wogole za koles?

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
albo dostal pastylki na bol gardla zamiast mety ale mety sie raczej nie podrabia bo to tani koks

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Dziwi mnie takie pytanie mój kumpel to...mój kumpel tamto.....albo nie chce się człowiek przyznać że ta informacja jest dla niego albo ja nie wiem co jest grane.Dlaczego kumpel sam nie dotrze na te forum i nie zada tego pytania.Ja potrafiłem dotrzeć tutaj jak chciałem się czegoś dowiedzieć.Nie chce mi się wierzyć że to przysługa koleżeńska.Dla mnie to ludzie tak piszący mają po 15 lat i się boją że ktoś ich na forum zje......bie za wiek albo są to pakerzy sezonowi którzy chcą do wakacji wyglądać extra albo nie wiem co? Oczywiście jest to tylko moje zdanie jeśli tak nie jest to ok.Pozdrawiam

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biexi sezonowcem to sam jestes lesczyku,i nie pierdziel mi tu glupot bo mnie teraz w****iles.koleszka nie ma w domu komputera wiec co dopiero mowic o necie.chodze z nim do klasy a ze na forum zagladam czesto wiec co za problem zadac pytanie?jest w moim wieku 18lat.

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
ej ej po co sie wyzywacie to nie domowe przedszkole !! Nikoo powiedz koledze zeby jeszce poczekał i zobaczymy co bedzie sie działo , jak bedą lub nie bedą jakies efekty to napiszesz ok? Trzeba brać pod uwage każdą mozliwośc :
- dieta
- trening

- sposób spedzania czasu (intensywnośc)
- nawet podrobioną metke
Jak cos to skrobniesz tu i wtedy zobaczymy co jest los
Acha a ile ten twój ziomal cwiczy ??

PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Wiesz jak trening zazyna się od metki to nic dziwnego ze tak słabo idzie.

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o dzisiaj mowil ze juz mu oklo 1,5-2kg podskoczylo.......to mozliwe w ciagu 2 dni????????no on za wczesnie od metki zaczal-tez mu mowilem no ale..a cwiczyl z pol roku.metke ma dobra bo sam mu skolowalem taka jak na forum sa zdjecia,nie reaktora tylko ta druga-tez ruska...moim zdanbiem z dietka jest u niego najgorzej.a i jeszcze mam pytanko bo 14czerwca jemu wypada 18 a metke w sumie powinien brac do 15-16(5tyg)pic nie moze absolutnie?jakis browar?

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styki po Winstrolu

Następny temat

Najnowszy i najlepszy prohormon

WHEY premium