SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol + odzywki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
witam. mam taki pomysl. czy dobre bylo by wziecie 100 tabletek metanabolu + 3 kg super mass prof + 200 tabl kreatyny olimpu. No i do tego dieta ( duzo ryzu ) i jakis ziolka ( ochronne i np. kozieradka ) ?? chodzi mi od niezly efekt masowy. To by byl moj drugi cykl ( w pierwszym bralem 5 omki i 100 metki, ale zwalilem calkowicie ten cykl, a bylo to 2 lata temu ). jezli chodzi o cwiczenia, to mam w domu silke. pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
jak szczerze odpowiedziales to jestem zadowolony, a jak robisz sobie jajka typu 30 czy 50 kg to nie jestem zadowolony. w kazdym razie dziekuje ci i daje ci SOGA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Jeżeli już brałes metkę i do tego omkę to powinieneś przemyśleć sprawę cyklu jeszcze raz. Moim zdaniem powinieneś zrezygnować z metanabolu na rzecz jakiegoś lepszego sterydu bo nie ma co ukrywac metka to nie najlepsze rozwiązanie a to z powodu toksyczności, ulotnych rezultatów, które powodują niezadowolenie i ponowne sięgnięcie po mocniejsze dawki.A do sterydów to przede wszystkim białko najlepiej dwa rodzaje. Serwatkowe i jajeczne na noc. Kreatyna oczywiscie po cyklu na pewno pomoże, mile widziane aminokwasy. Węglowodanów będziesz potrzebował na energię do treningu. Przemyśl ten cykl. Meta nie bardzo.
Pozdrawiam

Cioś

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
hmmmmmmmm a ile lat już trenujesz ??
A na drugi cykl polecał bym deke

PWB

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

JEST JEDNA DZIEWCZYNA DLA KTÓREJ BEDE ZYĆ....AgA....I NIE ZMIENIA SIĘ NIC !!

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
trenuje 2 lata. a ile by mi poszlo po tym co ja napisalem kilo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Z 4-5 kg tłuszczu.

Cioś

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
z 30 kg minimum sadze!
coz to za polaczenie "metanabol + odzywki" !
a jakbys zrobil "metanabol+odzywki+dieta" to hohoho z 50 kg minimum

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
noooo...warto jeszcze wuaczyc do tego trening...jesli nie boisz sie rozerwania skoory


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
za duzo wymagasz od elpakera...

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
ale z was goscie. ktos sie pyta powaznie, a wy sobie takie jajka robicie. Po pierwsze: 4 - 5 kg tluszczu. Nie chce mi sie w to wierzyc, no chyba ze bym wogle nie cwiczyl. A cwicze reguralnie. Po drugie: 30 kg i 50 kg: tego nawet nie trzeba komentowac. Chodzi mi o to czy bym zwiekszyl tymi 100 mietkami dziala tych odzywek i jakich przyrostow mozna sie po tym spodziewac ( z reguralnym cwiczeniam na silce )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
el pakeroo...maldita puta..

... tú preguntar serio ?

...czy jakos tak


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516


-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anabolicum vister

Następny temat

Omnadren - pytanie

WHEY premium