SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 245
cześc mam pytanko chcę kupić mete nie mam pojecia jak ona wygląda koleś mówił mi ze ma do sprzedanie mete w listkach białą po 20 tabl.(ruska).i jaki cykl mam sobie zrobić(pierwszy raz chcę wziąść)nigdy nic nie brałem chodzę na siłownie wmiare stabilnie i stanołem w jednym miejscu wyciskam na raz 105 kg.czy meta pomoże mi coś żebym mógł wiecej podnosić.:)dzięki wszystkim za sensowne odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Ruska meta 5 mg - niewiem czy masz właśnie taką - jest pakowana po 10 szt.
Jeśli chodzi o siłe to po metce napewno ci podskoczy.

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
tak, i z tylu ma niebieskie napisy

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
A ja odpowiem na drugie pytanie.
Jeżeli chodzi o cykl to maxymalnie 60 tabletek. To Twój pierwszy więc nawet 40 by wystarczyło.
Zastosuj piramidkę 1-2-2-2-1. Przyniesie Ci duże przyrosty masy a minimalne skutki uboczne. Pamiętaj jednak: dużo białka (koniecznie kup z 5kg białka i bierz nie tylko podczas ale i po cyklu) i pij więcej niż zwykle wody.
Pozdrawiam.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Orginalna ruska meta ma styłu nibieskie napisy,pasek kreskowy a najlepiej żebyś spróbował jedną tabletke orginalna ma na początku słotko-gorzkawy smak a później ochydna gorycz.Według mnie 60 na początek wystarczy a po 2 lub 3 miechach weś sobie tą 40.Pamiętaj musisz wpie****** dużo białka jak najwięcej.Przytyjesz dużo a siła ci podskoczy jak po niczym innym za tą cene.jedynym skutkiem ubocznym może by pare pryszczów.

Maurycy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Po pierwsze Maurycy jak jużto na odwrót - najpier 40 tabletek (1dzień1tabl -2do19dzień po 2tabl-20dzień1tabl) a po 3 miesiącach 60tabletek 2-3-2-2.
Po drugie nie ******l że jedyny uszczerbek na zdrowiu to pryszcze bo za takie wypowiedzi dostaniesz upomnienie a w końcu bana.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ryzyko zawsze istnieje. Są ludzie którzy raz w życiu napili się wódki i wylądowali na intensywnej (mimo, że nie wypili dużo)
ciągle podejmuje się ryzyko.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.


Zmieniony przez - Gochan w dniu 2002-09-17 22:09:23

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Pozdrowionka Blałkinson
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe recepty?

Następny temat

STEROID HOT LINE FOR ALL

WHEY premium