SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta next omka/susta e21d 5/miesiecy i winko na koniec redukcji?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
siema dostalem bana na stare konto a juz dawno mialem taki temat zalozyc to se nowe konto zafundowalem
do rzeczy bedze to moj pierwszy cykl a czytalem juz dawno temat owny o omce bitej e21d a pozniej chyba co 17. chcialem na poczatku smignac normmalny cykl na metce 1-6 30ed stala dawka tak kolo grudnia odblok itd a nastepnie po miesiacu zaczac bic omke albo suste zalezy co dostane e21d az do sierpnia i juz zaczac wycinke szybciej a na koniec na ostatnie 6 tygodni winko se dorzucic zeby sie bardziej zmotywowac
1) moze tak byc mniej wiecej jak opisalem ?
2) bedzie hcg potrzebna czy jajca powinny ujsc z zyciem
3)sugestie mile widziane moze cos pozmieniac albo cos? jak ktos bedzie chcial to nawet moge relacje zrobic ale taka normalna a nie jak to ostatnio bywa relacje bez zdjec juz zaczeli robic
pozdro

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 92

Wzrost: 186/7

Obwód klatki: 116

Obwód ramienia: 41,5

Obwód talii: 88

Obwód uda: 63

Obwód łydki: 43

Staż na siłowni: 4,5

Ilość spożywanego białka: od 2 do3

Ilość spożywanych węglowodanów: od 3,5 do 5

Ilość spożywanych tłuszczów: od 0,5 do 1

Opis przebytych cykli sterydowych: nie bylo ale bedzie xD

Trening: jest

Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: nie ma

Poziom BF%: no idea

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): pomiedzy

Stan zdrowia: b.dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: niw wiem

Wyciskanie leżąc (MAX): duzo

Martwy ciąg (MAX): wiecej

Przysiad (MAX): najwiecej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Księdzu oczywiście masz rację, ale mimo wszystko spróbuję, choćby po to żeby się przekonać czy to ma sens. Po jakichś 6 m-cach zrobię badania i się przekonam co z tym blokiem itd. Myślę, że warto samemu na sobie poeksperymentować. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
siem.

Sam mam w planach taki system 500mg mixa co 21dni i tak z 6mc, Ciekaw jestem co by z tego wyszlo. do tej pory poszly tylko kilka razy cykloniki z 10mg jelfy. z ktorych jestem zadowolony.

3)Relacja wskazana!

Jaka dawke mixa chcesz lecieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
narazie jeszcze do grudnia dociagne meso i cracka bo forma lipna a pozniej myslalem zeby tak jak owna pisal 500 co 21 dni a pozniej co 17 dni ,bo chcialem i mase na tym pociagnac a pozniej z 2 albo 3 miechy redukcje z tym ze w ostatnich 5 albo 6 tyg redujkcji by juz wins szedl

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2011-10-10 10:33:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
https://www.sfd.pl/Funkcje_seksualne_i_nie_tylko._Wasze_opinie-t586141-s11.html ja tak obecnie lecę i myślę, że jak już wejdziesz na metkę to razem z mixem e21d (lub e17d).Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
za duży cykl jak dla ciebie,na 1 cykl mix to sredni pomysł pomyśl o samym testo z max metką

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
skint73- wlasnie temat czytalem jak owna zalozyl i nawet dzisiaj tylko myslalem zeby metke solo poleciec taki normalny cyk 1-6 zrobic 6 tygodni off i dopiero zaczac bawic sie tym mix'em ale thx

lodzianin1- wlasnie tak jak napislem wyzej na pierwszy pójdzie meta a pozniej ten mix. tylko wez pod uwage ze to nie byl by standardowy cykl oparty na tym srodku gdzie walimy 500/750 czy grama week tylko 500e21d i byl by to wtedy 2-gi kontakt z saa po tej metce co bedzie w grudniu prawdopodobnie. wiem ze sa na forum okreslone schematy cypio enan prop ewentualnie metka i jeden srodek na 1-szy cykl ale po mimo wszystko mysle ze ten mix bity takim systemem bedzie mniej inwazyjny dla gospodarki hormonalnej no chyba ze sie myle? siedze na forum moze ze 3 lata w dopingu bo tu najlepsze tematy ludzie zakaldaja i jest najlepsza beka dlatego mysle ze cos tam ogarniam ale tylko w kwestii teorii dlatego licze sie ze zdaniem praktykujacych

edit; a macie po sogu za wlaczenie sie do tematu

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2011-10-10 11:04:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ja ten mix biję z intencją podtrzymania efektów na mecie. Jako taką bazę do następnych etapów. Ale Łodzianin ma rację, na pierwszy kontakt meta, a później ten mix i powinien być stały powolny progres. Zresztą jak będzie to zobaczymy, w końcu ja też dopiero testuję tą metodę. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
wbicie pół grama testo od razu na pierwszy kontakt troszkę nierozsądne a co do teamtu ownage to śmiem twierdzić że pomimo mega lajtowych dawek to nie jest cykl dla początkujących bo żeby na tak małej dawce teścia robić wyniki to już trzeba znać za***iście swój organizm treningi i dieta dopięte na ostatni guzik żeby cokolwiek sensownego z tego wyszło oczywiscie nie twierdze że sobie nie poradzisz chce tylko podkreślić że jak powyższe warunki nie będą na 110% to będą nici z tego cyklu zacznij na razie od krótkich cykli żeby poznać środki i reakcje twojego organizmu długie bomby zostaw na moment kiedy będziesz bardziej kumanty wtedy wykorzystasz potencjał środków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
testozaur bueheheheh to wychodzie wedłog Ciebie ze lepiej przybic 500mg propa? co tydzien? i robic retencje niz powoli MIĘSO?

Pitolisz farmazoniki! nie tylko Owna leci/leciał 500mg e21d , kilku chlopakow tez i sobie chwalą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
Spotkalem sie z takimi cyklami i ludzie naprawde robia efekty na takich cyklach. Ja sam leciałem 250mg enana e10d przez 3 miechy

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
przecież nic nie pisałem o propie ani o dawkach źle mnie zrozumiałeś ja tez jestem jak najbardziej za takim mini cyklem 500 mixa co 21 przez kilkanascie tyg chodziło mi o to że juz trzeba mieć wszystko dopiete dieta trening regeneracja żeby zrobić wynik na takiej minimalnej dawce ja na mixie robiłem wycinkę i świetnie się sprawdził i retencja była minimalna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

używaliście trenu mix? jakie dawkowie ?

Następny temat

Omka na pazdziernki

WHEY premium