SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta, enan, wino 12tyg - jaki odblok?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
1.WIEK: 31
2.WAGA: 92
3.WZROST: 188
4.WYMIARY:
BICEPS: 44
KLATA:
UDO:
TALIA: 91
5.STAZ NA SILOWNI: 5 lat
6.DIETA jest, cały czas staram sie ja dopracowywac
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: to jest pierwszy cykl
8.TRENING: 4 x w tygodniu
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: nie
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 140
martwy ciag :
przysiad :

PYTANIE:
jestem na cyklu:
scan 1-4 20 mg
iran 1-8 c5d
winko (la pharma)7-12 30 mg
aktualnie jestem w 9 tygodniu cyklu, wiem ze uzycie dwoch orali na cyklu to nie jest zbyt madry pomysl ale nie moglem zalatwic winka do iniekcji, po zastosowaniu scana i tescia swietnie mi poszła siła i miesnie mi sie zaokrągliły ogólnie jestem bardzo zadowolony z tych dwóch srodków pozniej planowałem dodac winko w schotach no ale niestety cieżko jest o towar w mojej miejscowości i do wyboru bylo tylko winko w tabsach la pharma 10 mg.
Przy metce brałem liv 52 i nie odczuwałem zadych bóli watroby , pozniej brałem hepalit vit a aktualnie do winka biore essential forte oraz:
- multivitamine vigor
- bialko inkospor
- capivit a + e
- gold omega 3
- magnez
- coplex B
- nox pump Doriana saszetka przed tereningiem
- mono Sports one po treningu
po całej kuracji zamierzam kupić dwa produkty firmy gaspari super pump 250 i size one lub firmy bsn cell mass i no explode.

mam prosbe abyście doradzili mi w sprawie odblokowania posiadam clomid dwa listki, kiedy mam zacząć go uzywać i w jakich dawkach jak równiez prosze Was o ocene i rady odnośnie mojego cyklu.
Pozdrawiam.
nikt mi nie doradzi???

Zmieniony przez - parodia1 w dniu 2008-06-10 09:37:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
Wielkie dzieki za wskazówki i rady Panowie. Dzieki Body za info odnośnie cyklu i odzywek.
Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Trzy dni po ostatnim tabsie wina:
1-3dz. 100mg Clomid/przed snem
4-18dz. 50mg.
Biednie z tym odblokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
j.w. i sam cykl tez nie za ciekawy jak na 1 raz no i te 2 orale jak sam zes wspomnial...

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
nic mu nie bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
ach własnie fajnie mi masa szla na iranie i metce az sie nie chcialo konczyc cyklu wiem ze te dwa orale to nie zbyt madry pomysł ale no coz juz niech tak zostanie.
Body czemu mówisz ze biedny jest ten odblok? zaproponuj w nim jakies zmiany ja chetnie sie do nich zastosuje.

i jeszcze mam do was pytanko odnosnie winka: czy mogę brac półtorej tabsa na raz dwa razy dziennie czy nic nie kombinowac i brac jedna tabletke trzy razy na dzien

Zmieniony przez - parodia1 w dniu 2008-06-10 10:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
teraz to juz i tak jestes blizej konca jak poczatku, wiec zadbaj o to by juz nastepny cykl byl bardziej przemyslany

zdr.
LB

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
nastepny cykl to planuje dopiero w lutym mam na oku takie srodki:
boldek 1-10 c7d 400mg
enan 1-12 c4d 250 mg
winko 9-14 30 mg.
Ale to jeszcze kawałek czasu przed nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
mało tescia

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co 3 dni enana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
pysio mówisz ze dawka enana c4d 250 mg bedzie za mało???
a moge walnac np tak : enan c7d 500 mg???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Lepiej mniej a częściej.
250mg E4D będzie ok.Jeśli przyrosty się zatrzymają,zawsze możesz skrócić czas między iniekcjami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w jaka partie bic zeby nie bolalo %)

Następny temat

****** zapach lata, zapach mięty, napjerdalaj synthol w pięty ******

WHEY premium