sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

meta+cypio+winstrol

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 25
Waga 90
Wzrost 173
Obwód ramienia 46
Obwód klatki 100
Obwód uda 50
Obwód talii 85
Staż na siłowni 7lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) Różnie, 3g białka na kg jest zawsze.
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 1 - enan i wino
Opisz swój plan treningowy 3 X tydzien
Cel cyklu MASA
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia ze 2 lata temu
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) ~15%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) endo
Stan zdrowia bdb
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia zakola; /
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) martwy 170, klata 130, przysiad nie robie
Wysłana -
Witam. Proszę o rozpisanie mi cyklu z w/w substancjami. Ma być dobrze i solidnie. Jest to mój drugi cykl; 1 był enan+wino.
Robilem wszystkie badania rok temu i wszystko jest elegancko.

Proszę o rozpisanie mi wszelkich suplementów typu omega3, acard, czosnek które mam brać podczas cyklu.
Proszę o wypisanie mi co i jak stosować podczas orali bo meta i wino w oralach.
Proszę o wpisanie mi co dokupić do odbloku i jak stosować
Czy mogę jakoś zaradzić na moje wypadające wlosy- zakola? Biorę loxon 5 profilaktycznie

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wlosy jak maja wypasc to i tak wypadna, genetyki nie oszukasz a saa to tylko przyspieszy. Co do towaru to jak dlugo chcesz ciagnac ten cykl? ile tyg?
Wysłana -
Daj z 17-20 tygodni.

1-4 metka 30mg ed
1-4 cypio 400mg/wk
5-18 cypio 500mg/wk
14-20 winko 50mg ed
Wysłana -
Proszę o rozpisanie mi wszelkich suplementów typu omega3, acard, czosnek które mam brać podczas cyklu.
Proszę o wypisanie mi co i jak stosować podczas orali bo meta i wino w oralach.
Proszę o wpisanie mi co dokupić do odbloku i jak stosować
Czy mogę jakoś zaradzić na moje wypadające wlosy- zakola? Biorę loxon 5 profilaktycznie
Wysłana -
soory za post pod postem. 17-20 to nie za długo ?
Wysłana -
Co do 1 - skup się na diecie lepiej. Co do drugiego masz tutaj - http://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html CO do odbloku pregnyl + clomid/nola. Co do włosów nic nie zrobisz.
Wysłana -
Wszystko o dodatkach do cyklu masz w tematach podwieszonych,wysil sie choc troche
Co do wlosow to co ma wypasc to wypadnid
Potrzebujesz ze 20000-25000hcg,clom i nolve po 30tabsow,jakis ia typu exe pod reka
Wysłana -
Panowie, proszę o sprawdzenie rozpiski:

1-4 metka 30mg ed (1 tab po sniadaniu, 1 po południu, 1 wieczorem - wszystkie po posiłku)
1-4 cypio 400mg/wk (strzał we wtorek i sobotę, każdy po 200mg)
5-16 cypio 500mg/wk (strzał we wtorek i sobotę, każdy po 250mg)
12-18 winko 50mg ed ( 5x 1 tabletka do każdego posiłku)

Do tego będe caly czas brać acard, omege 3, czosnek i witaminki. Kreatyne po ostatni strzale teścia + jakiś booster testosteronu i zma.

Mógłbym prosić kogoś o rozpisanie mi osłonek i jak mam je brać na mecie i winku?
Rozpisze mi ktoś szczegółowo odblok?
Wysłana -
Nie mogę edytować postu !!!! Po którym tygodniu iść się zbadać na krew ? Jak coś nie będzie w widełkach to zaczniemy działać, bo nie widzę aktualnie potrzeby kupowania czegoś "w razie w"
Wysłana -
nie wiem czy warto zwiekszać dawki cypio ?hmmmm
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź