SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega problem:/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1215
kutwaaaaa:-/ weźcie cos zróbcie z moimi starymi bo sa pok**rwieni...stary mi wąłsnei chciał wyrzucic do kibla białko a stara mi sapie juz 2 godzine....co ja mam im jescze powiedziec zeby se dali siana bo do nich nic nei dociera!! wrrRrrrrrrr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
beno ze sklepem moze nie wypalic starszy kumpl nawet tam nie pojechał bo powiedział ze koles sprzeda byle g**** zeby tylko zarobic :) ale zawsze mozna spróbowac, cierzko dzis z tą "starą datą" :D

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Ciężka sprawa...,daj im do poczytania o odżywkach,może pomoże...

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4547
posadz ich przed komputerem i im troche poczyhtaj o tym lub niech sami przevczytaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wyedukuj rodziców.Wyjaśnij na czym polega różnica między sterydami a odżywkami i suplementami.Daj im coś do poczytania na ten temat.Wyjaśnij(spokojnie i rzeczowo),że stosując pewne preparaty wspomagasz w sposób dozwolony i naturalny swoje ciężkie treningi.Powiedz,że nie stosując tych preparatów musiałbyś odżywiać swoje ciało w specyficzny sposób(może dzięki temu,mama zacznie Ci szykować właściwe posiłki i tylko dobrze na tym wyjdziesz.Wszystko bez nerwów i szarpaniny.Kiedy przekonasz rodziców,że nie robisz nic złego,może się okazać,że zyskasz największych popleczników na drodze do osiągnięcia zdrowego,pięknego i funkcjonalnego ciała.Siłą spokoju osiągniesz znacznie więcej niż krzykami i nerwami.To dość częsty problem z którym muszą się borykać młodzi adepci BB.Może po prostu pokaż im ten post...Jeśli nie poskutkuje zapraszam Twoich rodziców do rozmowy na GG.Może uda mi się ich przekonać.Życzę wytrwałości i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znaczy się, że nie akceptują odżywek? ech...
ile to już takich postów było...Przede wszystkim - spokój! Rzeczowo (nie wymądrzać się...) i z żartem!
Trudno coś poradzić...Generalnie, różni są staruszkowie: jedni chodzą i coś mruczą pod nosem, drudzy robią awantury i żaden argument na nich nie robi wrażenia, a inni poprostu przechodzą ponad tym do porządku dziennego... Rozmawiaj spokojnie. Często też powodem takich zachowań jest cena odżywek/Twój wiek/szkoła/etc. Zastanów się , czy któryś z tych czynników nie wpłynął na negatwny stosunek Twoich rodziców, czy np. nie wydajesz za dużo kasy na suple, a domowym żarciem gardzisz, czy nie jesteś za młody (to może martwić), czy przez siłownię-odżywki nie zawaliłeś szkoły albo nie przejawiasz innych ambicji ponad te , żeby na płaskiej wyciągnąć +15 przed końcem roku...
Spróbuj porozmawiać szczerze bez nerwów.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1215
dzieki wam za rady ale moi starzy sa niereformowalni:/ tłumaczyłęm im na spokojnei cały dzien o co chodzi...ale oni stosuja taktyke obrona : nie bo nie...ojciec który grałw noge 20 lat temu uwaza ze jest na biezaco z dopalaczami i nic nei msui czytac bo sam grał i wie lepiej odemnie.....sorki ale stary mnei włąsnei zdjał z kompa :/ chyab wezme do skzoły 3 kg białka bo mi wyspia://///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
No niestety starzy juz tacy sa.

Ja k sie nieda to pochowaj gdzies suple i i bierz ukratkiem i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
No niestety starzy juz tacy sa.

Ja sie nieda to pochowaj gdzies suple i i bierz ukratkiem i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
No niestety starzy juz tacy sa.

Ja sie nieda to pochowaj gdzies suple i i bierz ukratkiem i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Wiesz co jeszcze mozesz zrobic? Ale jak masz z 14 lat to pewnie nie wypali, ale pewnie masz wiecej. Poprostu nakrzycz na nich. Tak tak:) Moj dziadek ostro chleje ciagle i jakis czas temu tak mnie w****... bo znowu wypil za duzo i tak darl morde ze szok a rodzina wpadla to siara troche, no to jak wytlumaczylem mu ze robi zle (tzn. ze go zbluzgalem przy wszystkich ze uuu) to odrazu sie zamknal i usiadl grzeznie na dupie, a i nic nie pije od wtedy. Babka powiedziala mi ze jestem pierwszym czlowiekiem ktoremu sie to udalo a prubowalo juz duzo osob przez ponad 50 lat!! Fajnie co
Wiec wytlumacz grzecznie rodzica co oni odpier... i gow... sie znaja i ze jak beda tak pierd... to masz ich w dup... i niech sie odpier.... Jak Ci stary nie wpierdzieli to sukces chlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Ja mam podobny problem i za jedyne rozwiązanie uważam po prostu niezwracanie uwagi na docinki starych. Bunkruj suple tak,żeby nie mogli ich znaleźc, bierz je w miarę po krjomu, ale czasem przygotuj np. koktail z białka i wypij przy nich, żeby ich w****ic (bo nie będa w stnie znaleźc opakowania) i sprowokowac do rzeczowej dyskusji. Ja już straciłem nadzieję na to, że wytłumaczę im że odżywki i suplementy to nic złego i po prostu sram na sprzeciwy rodziców

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wyborem supla na poprawę wytrzymałości i energii

Następny temat

Waznosc kreatyny

WHEY premium