SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich niedlugo zaczynam cykl przeznaczam na to 300 mety 15 omki i 10 testy zaczne w 1, 2, 3 tyg 4 szczaly omy w poniedzialek 2 i w piatek 2 a w ostatni tydzien 4 3 szczaly metke zaczne od 4 i bede zwiekszac do 7i wdul do 3. gdzy skonczy sie metka i oma zaczne teste 1 szczal co drugi dzien i oczywiscie colmid, co o tym sadzicie trzeba byc durzym :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecnie ważę 98kg, w klacie mam 145cm w bicepsie mam 50cm!
A jak zaczynałem to miałem o wiele wiele wiele mniej(ZA***I**** MNIEJ)

METKA-MAX-WSZYSTKIEGO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
taki se ten cykl,strasznie mega nie jest,ale lepiej zamiast 300 mety wez 100 i doloz zamiast 15 omki 30.
wtedy bedzie mniejsze spustoszenie ,mimo wszystko meta jest dziwka,omka troszke mniej.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie koniec po ostatnim szczale testy zaczne Laurabolin z winem 8 win i 3 fiolki Laury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Po tym cyklu nie zapomnij wstąpić na post "Jakie mieliście skutki uboczne...".
Bardzo jestem ciekaw co ci się stanie.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Tayger czy potrzebujesz aż takich zabawek zeby coś ruszyć?
który to twój cykl?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też używam takich dawek i to nie dla tego, że po mniejszych nic nie rosnę. Po oprostu jak brać to tak, żeby były efekty.Jak myślicie ile kilogramów można zyskać po tym cyklu.Sam zamiezam cos wziąć, lecz już od miesiąca szukam informacji o moich specyfikach.
A oto dowód:biotrę kreatynę i już po 5 dniach zyskałem 5 kilo i 1 cm w łapie po 2 dniach(wiem że w większości to woda).

Uwielbiam ten sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaką mete planujesz brać.

Uwielbiam ten sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1869
a jaki cykl byscie zaproponowali z 10 amp.tescia?

"Musisz być twardy,jak słoik musztardy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Stary! Kto,****a,miesza tescia z oma!Lepiej zamiast omy zarzuc winstrol lub deke.Po tesciu i mecie i tak zrobisz z watroby San Francisco

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym na twoim miejscu wzial 3 omki na tydzien, bez mety za to od samego poczatku arimidex, 0.5mg dziennie. przez caly cykl. potem clena. rozpiska znajdziesz wszedzie

krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
krasnall, jasne arimidex do 3 omek brzmi pięknie, ale czy Ty kiedykolwiek widziałeś go na czarnym rynku w naszym pięknym kraju? ...bo z tego co ja się orientuję, to apteka i bulenie tych ponad 500 zł za 1op. to jedyna możliwość...
Ktokolwiek wie coś więcej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid

Następny temat

apteka

Wiecej