SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maximuscle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4138
witam wszystkich od pewnego czasu studiuje ta firme ale niemoge sie oniej nic dowiedziec wiem tylko tyle ze jest to bardzo dobra firma w angli i zaintertesiowal mnie mnie produkt z niej cyclon niewiem coto jest czy jakis boster czy co jak ktos mial z tym stycznosc to niek sie wypowie bede bardzo wdzieczny narka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11777
jak znasz angielski wszelkie informacje na temat tego suplementu skład, jak stosować są na stronie maximuscle www.maximuscle.co.uk 
najtaniej Cyclone można kupić w sieci sklepów GNC http://www.gnc.co.uk/pages/Brands.asp?xs=B29F51AE1B1F4BD1A6F5A9F754050409&BID=269&CID=193&StartsWith=M#D3744 
na tej stronie znajdziesz też info o sklepach stacjonarnych sieci GNC

z produktów Maximuscle stosowałem Progain i Promax, super smaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4138
rozumiem ale nieumie jeszcze dobrze angielskiego i chcialem sie spytac czy moze jest jakas jedna osoba ktora brala ta wlasnie odzywke i podzielila by sie opinia i jak sie to dawkuje niek mi ktos pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4371
co to jest? jest to matrix bialka,dekstrozy,monohydratu kreatyny i glutaminy puszka 1,2kg zawiera 20 porcji cena 40£ czyli ok 220zl producent zaleca 2 porcje dziennie czyli starcza na 10 dni. Imo zupelna strata kasy, jest wiele lepszych supli. pozdro

Train, eat, sleep...repeat!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
witam biore Promax Extream Maximuscle co moge brac do tego prosze o rade email [email protected] Dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najnowsze białko olimpu

Następny temat

CREATINE + GLUTAMINE

WHEY premium