SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mavika / redukcja i kształtowanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505






Zgodnie z regulaminem najpierw ankieta:
Wiek : 24 lata
Waga : ok 62kg
Wzrost : 167 cm
Obwód w biuście : 83 cm
Obwód pod biustem : 75 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 65 cm
Obwód na wysokości pępka : 73 cm
Obwód bioder : 92 cm
Obwód uda 55cm
Obwód łydki 37 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : w udach i biodrach
W którym miejscu najszybciej chudniesz : w biuście
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) na razie sporadycznie w domu stepper po 30 min po nowym roku planuje wrócić na siłownię po roku przerwy - 3 razy w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: otręby, maślanka i owoce
Co lubisz jeść na obiad : pierś z kurczaka duszona z warzywami bez tłuszczu, pieczona, smażona w panierce z otrąb bez tłuszczu, filety rybne j.w., kurczak bez skóry, do tego surówki z sosem z jogurtu, warzywa na parze. Ogólnie nie używam oleju, nie jem tłuszczu, unikam ziemniaków, makaronów, ryżu, kasz, chleba itp.
Co jako przekąskę : nie jadam
Co jako deser : nie jadam
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : osteopenia, zaburzenia jelitowe po anoreksji, słabe stawy
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : fat burnery (thermo speed extreme, hyperdrive 3.0)
Stosowane wcześniej diety : 6 lat dieta oik 1000kcal, 3 tyg dieta dukana

Ogólnie moje doświadczenia z wagą są spore. Mając 16 lat i ważąc 66kg zaczęłam się odchudzać powoli eliminując z diety różne składniki. Schudłam do 45 kg, mając 20 lat trafiłam do szpitala na oddział zaburzeń odżywiania. Chciałam się leczyć ale tam nastąpiło klasyczne tuczenie i wypisałam się z wagą 47kg. Ok 2 lat temu postanowiłam sama wziąć się za siebie. Zaczęłam normalnie jeść, chodziłam ponad rok na siłownię. Ważyłam 56 kg. Potem miałam kontuzję żebra i tak przerwałam trening, waga trochę skoczyła, znów zaczęłam eliminować produkty. Nie chcę by to wszystko wróciło, dlatego znów biorę się za siebie. Po nowym roku chcę wrócić na siłownię, schudnąć trochę bo z wagą 56-57 kg czułam się najlepiej, ujędrnić.
Mój plan to 4 posiłki dziennie ok 1700-1800 kcal. Będę wdzięczna za pomoc w ich ułożeniu.
Plan treningu:
10 min rozgrzewka
3 serie po 16 prostowanie nóg na maszynie siedząc
3 serie po 16 zginanie nóg leżąc
3 serie po 16 wspięcia łydek
3 serie po 16 na każdą stronę odwodzenie nogi w tył na maszynie (pośladki)
3 serie po 16 na atlasie
3 serie po 16 wypychanie maszyny
3 serie po 16 na maszynie na plecy
3 serie po 16 unoszenie hantelek w bok
3 serie po 16 na ławce rzymskiej
3 serie do oporu brzuszki na ławce skośnej
twister
20 min na rowerku stepperze lub bieżni

Zmieniony przez - mavika w dniu 2010-12-30 13:30:36

Zmieniony przez - mavika w dniu 2010-12-30 13:30:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
witam...;P

jakiejs wielkiej tragedi to nie ma:P..

tak z 5 kg z bioder zrzucić i będzie git:p

ale pierwsze foto wymiata:P(no nie da się nie zauważyć;P)

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a mozesz napisac przykladowa diete z jakiegokolwiek dnia? Po tym co piszesz generalnie jestem zaniepokojona wartoscia Twojej diety, dobrze bedzie ja zmienic.
Czy masz okres?

Prawde powiedziawszy nie widze powodu dla ktorego mialabys sie odchudzac, generalnie lepiej skup sie na jakosci jedzenia i jedz miedzy 1800 a 2000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Unikanie tłuszczu to poważny błąd jak już Iza zauważyła. I ten, fajne ciałko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94169 Napisanych postów 364015 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667841
troszeczkę pracy i będzie super

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Proponuję, żebyś codziennie wpisywała tutaj swoją dietę, bo zważywszy na to, jak dotychczas postępowałaś ze swoim organizmem, czeka cię sporo pracy nad naprawieniem szkód, jakie sobie wyrządziłaś. Jak już obliques napisała, to, co wpisałaś powyżej jako swoje "menu" woła o pomstę do nieba (zwlaszcza śniadanie) i jedząc w ten sposób, będziesz tylko pogłębiać swoje problemy zdrowotne.

I szczerze powiedziawszy, ja tam 1800kcal nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
ale pierwsze foto wymiata:P(no nie da się nie zauważyć;P)

87Brad87 ee czego?
Może nie wygląda ale jem sporo bo moje porcje są na prawdę duże. Okres straciłam jak zaczęłam się odchudzać 8 lat temu i teraz biorę tabletki anty które go wywołują. Nie wiem czy dostałabym bez nich. Teraz mam lekką załamkę i nie jadam kolacji od 2 dni ale obiecuję że się to zmieni od poniedziałku.
Mój przykładowy jadłospis:
śniadanie: np 300ml maślanki, 400g owoców trochę otrąb
obiad: jak pisałam np pierś z kurczaka ok 200g duszona z warzywami i sosem z koncentratu pomidorowego, surówka
kolacja: często twaróg 200g z jogurtem 100g i kakao, czasem jakaś sałatka z rybą wędzoną lub wędliną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
powtorka

Zmieniony przez - mavika w dniu 2010-12-31 11:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94169 Napisanych postów 364015 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667841
Mavika gdzie trenujesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6505
A Ty? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tabletki anty nie wywoluja okresu, to nie jest okres, to krwawienie z odstawienia wiec zupelnie co innego.
Słowem nadal nie masz okresu i do tego bierzesz sztuczne hormony ingerujace w twoja własną gospodarkę

Oczywiscie ze dostalabys okres, ale musialabys zaczaqc jesc i jesc tluszcze

Spokojnie jezeli jestes chetna poregulujemy wszystko po kolei, co prawda mnie na razie nie ma, ale jak wroce to tez bede mogla cos podpowiedziec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki

Następny temat

dieta na redukcje do sprawdzenia

WHEY premium