sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

mass up przed snem..

Wysłana -
Biorę mass up około 40-50g przed snem (około 20 min przed) i śpię jak dziecko.. czy tak powinno być ?
chce se zrobić zapas tych 5000gramowych powiedzmy 2-3 smaki ale,
po 1. Gdzie są najtańsze ?
po 2. ile może takie stać otwarte ?
po 3. jakie smaki polecicie ? bo wanilia mi się znudziła..
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
imo kiepksi pomysl ladowanie wegli szybkostrawnych przed snem
Wysłana -
rano wstaje głodny na śniadanie.. ale naprawde szybko zasypiam, to może lepiej brać to przed drzemką popołudniową ?
Wysłana -
stosuj wg brakow w diecie, najlepiej po treningowo glownie
Wysłana -
właśnie powoli zwiększam kalorykę.. na razie 2500-2600 dodaje po 100-120 na tyg, chcę dojść do 3200,
brałbym to po treningu ale jak mam zmianę popołudniową to trenuje o 11-12 około to by mnie przymuliło.. bo mnie mass up usypia XD. coś ze mną nie tak ?
Wysłana -
węglowodany proste moga powodować senność, to normalne. Przy takiej kaloryce gainer imo średnim pomysłem, raczej skupiłbym się na węglach z pożywienia, a ewentualne braki białka uzupełniał np wheyem 5 albo muscle upem
Wysłana -
w sumie bardziej mi zależy na dobiciu kalorii na wieczór (przed snem) bo puki co nie wcisnę więcej ale pewnie za miesiąc to nie będzie problem.
Wysłana -
możesz wkomponować w jakiś deser/ciasto albo po prostu dodać shake do posiłku co spowolni wyrzut cukru, a w konserkwencji insuliny i tak Cię "nie zamuli"
Wysłana -
jestem leniem nie chce mi się kombinować :D ja se śniadania raz na 10 dni sportuję by rano lub po pracy wejść do kuchni, wsypać do miski, zalać wodą i wwalich do mikrofali na 90s
Wysłana -
kurczaka sortują mi od razu jak kupuję
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź