SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mass up przed snem..

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
Biorę mass up około 40-50g przed snem (około 20 min przed) i śpię jak dziecko.. czy tak powinno być ?
chce se zrobić zapas tych 5000gramowych powiedzmy 2-3 smaki ale,
po 1. Gdzie są najtańsze ?
po 2. ile może takie stać otwarte ?
po 3. jakie smaki polecicie ? bo wanilia mi się znudziła..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
imo kiepksi pomysl ladowanie wegli szybkostrawnych przed snem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
rano wstaje głodny na śniadanie.. ale naprawde szybko zasypiam, to może lepiej brać to przed drzemką popołudniową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
stosuj wg brakow w diecie, najlepiej po treningowo glownie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
właśnie powoli zwiększam kalorykę.. na razie 2500-2600 dodaje po 100-120 na tyg, chcę dojść do 3200,
brałbym to po treningu ale jak mam zmianę popołudniową to trenuje o 11-12 około to by mnie przymuliło.. bo mnie mass up usypia XD. coś ze mną nie tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
węglowodany proste moga powodować senność, to normalne. Przy takiej kaloryce gainer imo średnim pomysłem, raczej skupiłbym się na węglach z pożywienia, a ewentualne braki białka uzupełniał np wheyem 5 albo muscle upem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
w sumie bardziej mi zależy na dobiciu kalorii na wieczór (przed snem) bo puki co nie wcisnę więcej ale pewnie za miesiąc to nie będzie problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
możesz wkomponować w jakiś deser/ciasto albo po prostu dodać shake do posiłku co spowolni wyrzut cukru, a w konserkwencji insuliny i tak Cię "nie zamuli"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
jestem leniem nie chce mi się kombinować :D ja se śniadania raz na 10 dni sportuję by rano lub po pracy wejść do kuchni, wsypać do miski, zalać wodą i wwalich do mikrofali na 90s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
kurczaka sortują mi od razu jak kupuję
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Respawn i weglodowany

Następny temat

KONKURS - stwórz i wypromuj własny produkt Activlab!

WHEY premium