SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maslo orzechowe domowe przepisy

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 398
witam wszystkich zakupilem maslo orzechowe ktorego nigdy nie stosowalem i moze ktos by podzielil sie jakimis przepisami z czym go najlepiej jesc ,robic dodawac itp,diete mam i chcialbym to tez dodac do mojego jedzenia ale nie wiem za bardzo w jakiej postaci.pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Ja dawniej robiłem tak
200g włoskich , 100 g ziemnych , 100 g migdałów , 100 g laskowych , łyzeczka mała soli , 50g miody , 20 g oliwy - smak petarda .Trzeba miec bardzo mocny blender lub robot kuchenny ( albo robić w ratach )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4514 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
jedz w takiej postaci i z tym co Tobie smakuje

ps. nie zakładamy tematów z takimi pytaniami
masz do tego przeznaczony temat:
https://www.sfd.pl/PORADY_W_DZIALE_KUCHNIA_SFD__czyli_pojedyńcze_pytania_na_temat_gotowania_cz.2-t1004217.html 
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
To masło orzechowe ile ma procent? Im bardziej naturalne, czyli pow. 90%, tym lepiej. Co do przepisów: dodawaj je do posiłków, do których można dodać tłuszcze, a więc unikaj okołotreningowych. Smaruj omleta, dodawaj do szejków, niektórzy smarują nim naleśniki, mieszają z twarogiem, a nawet udka kurczaka tym smarują;) Posmaruj chleb masłem albo pełnoziarniste wafle ryżowe. Ja tam do szejka zawsze dodaję łyżkę stołową albo do serka wiejskiego, smak poprawia niebotycznie


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2015-10-16 00:31:37

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
Gats 2
To masło orzechowe ile ma procent? Im bardziej naturalne, czyli pow. 90%, tym lepiej. Co do przepisów: dodawaj je do posiłków, do których można dodać tłuszcze, a więc unikaj okołotreningowych. Smaruj omleta, dodawaj do szejków, niektórzy smarują nim naleśniki, mieszają z twarogiem, a nawet udka kurczaka tym smarują;) Posmaruj chleb masłem albo pełnoziarniste wafle ryżowe. Ja tam do szejka zawsze dodaję łyżkę stołową albo do serka wiejskiego, smak poprawia niebotycznie



Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2015-10-16 00:31:37


Brak tłuszczy okołotreningowo to mit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Heh, był temat w którym zasugerowałem tłuszcze w szejku potreningowym to chyba mnie 10 osób zjechało że co ja wymyślam i kto tak robi;) Więc niestety, prawilnie piszę, że okołotreningowo jest źle

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
Lewy Jack


Co od masła to staraj się samemu zmielić orzechy w miarę możliwości albo kupuj masło 100% orzechów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 398
FA So Good! Peanut Butter Crunchy 100% o te maslo mam wiec lipy nie ma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4514 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
liteon54
FA So Good! Peanut Butter Crunchy 100% o te maslo mam wiec lipy nie ma :)


Orzeszki ziemne to jednak lipa więc tak bym sie nie cieszył
od czasu do czasu mozna wrzucić, ale na stałe w menu nie polecm

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 768
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Nie podawaj adresow stronek
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placki z pełnoziarnistej mąki z hummusem pomidorowym by Malinowa

Następny temat

Pancakes bez maki i tłuszczu

WHEY premium