SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa i aeroby

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
od tygodnia po kazdym treningu (a trening mam masowy) robie sobie aeroby, tak przez ok 30 minut, czsem (2razy w tygodniu) lacze to z treningiem brzucha - bo chodzi mi o to zeby go troche stracic! pytanko jest nastepujace: czy taki trening ma sens, bo nie chcialbym, zeby spadlo mi z miesnia, chce zgubic tylko tluszcz. oczywiscie do tego wszystkiego ograniczem spozywane weglowodany...
prosze o opinie na ten temat!

[email protected]
twist again!

-=TWIST AGAIN=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
wszystko ma sen. To chyba takze.

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 594
Masa i Aeroby trochę się nie wiążą ze sobą. Musisz wybrać albo masa albo lepsza sylwtka bez tłuszczu . Pamiętaj że najlepiej jest zrzucić tłuszcz w lato, a zyskać w zimę . Więc zrzucaj w lato , aa zyskuj w zimę.

Yo Man

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
arekman: sugerujesz cykl rzezbowy, czy poprostu pozostanie przy tych aerobach potreningowych???

[email protected]
twist again!

-=TWIST AGAIN=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4998
Absolutnie przy dobrym odzywianiu i stosowaniu suplementow mieso ci nie spadnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
wlasnie to chcialem uslyszec debusq!!!!

[email protected]
twist again!

-=TWIST AGAIN=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary jeżeli klepiesz na masę to nie mozesz jednocześnie robić rzeźby. Mówisz również o zmniejszeniu weglowodanow, chyba nie musze Ci przypominać że w masówka ęglowodany spełniaja kluczową rolę. Złap ile masz złapać a później klep sobie rzeźbe brzuch to normalna sprawa przy łapaniu masy. Naraka Edyp

Edyp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Sluchajcie. Wlasnie dostalem nowa rozpiske treningowa i jest to jak najbardziej masowka ale dostalem tez prikaz...Po kazdym treningu aeroby. 30 min...nie po toby zwalac tluszcz i mieso tylko zeby podkrecic metabolizm a co za tym idzie apetyt. Poprostu po treningu normalnie weglowodany proste chwila przerwy i na rower, bieznie, skakanke czy co innego:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
nessip, jesli mozesz to podeslij te rozpiske, bede wdzieczny
a tak swoja droga to od kiedy zaczalem robic te aeroby po treningu, to przestalem rosnac! qrcze, nie wiem co wybrac: czy masa i przyrosty, czy ladna figurka na lato!!!!!
****!

[email protected]
twist again!

-=TWIST AGAIN=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
twister...Z checia choc nie wiem jak to dziala:) Jeszcze:) Musze znalezc poprostu chwilke by to przepisac:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
ok. nessip, nie wiem czy calkiem nie zrezygnuje z aerobow po treningu! qrcze, po tym sie w ogole nie rosnie! slowo daje! nic a nic, ani centymetra! piernicze figure! i wracam do starego treningu ze zdwojona intensywnoscia!!!!!!
pozdrawiam!

[email protected]
twist again!

-=TWIST AGAIN=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Raz w tygodniu klatka - czy to nie za malo?

Następny temat

Mam problem z kreatyną

Wiecej