SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa czy redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17775
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
po tych fotach nie da sie ocenic prawidlowej postawy ciala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W każdej z nich jesteś skrzywiony wuginając sie do zrobienia zdjecia, więc nie da się ocenić, to by ktoś musiał Tobie je zrobić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Lepiej by było iść do fizjiterapeuty żeby na miejscu ocenił Twoją sylwetkę i ewentualne jej patologie, zawsze może od razy podpowiedzieć jak im przeciwdziałać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17775
a problem stricte formy ? Jak sadzicie redukcja czy masa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
masa, ale bez szalenstw na spokojnie


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-03-03 15:28:07

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Buduj mase.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17775
Serio mowicie ? Nie mam zbyt duzego poziomu fatu ? Bo na kalkulatorze mi wyszlo ze juz prawie nadwage mam, brakuje mi moze zx jednego punktu... Planowalem poredukowac do wakacji a potem od sierpnia wlasnie wjechac na mase, chcialem odslonic miesnie brzuchu i zbic do minimalnego poziomu fatu zeby ta masa byla efektywniejsza... a teraz wprawiliscie mnie w konsternacje ;) Czekam na porady dalsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
My możemy dać tylko sugestie, jak chcesz robić jakąś formę na lato to zrób, a później będziesz budować masę mięśniową. Ale redukcja jakaś ostra nie jest konieczna.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17775
chcialem zbic do poziomu 14 %, tak zeby bylo mi widac miesnie brzucha wiec to w granicach 13-14 % prawda ? Bo obecnie mam kolo 18-19 tak mi wskazal kalkulator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kalkulator % BF Ci nie poda, nie ma takiej opcji, jak już to moze Ci podać BMI

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w crossfit

Następny temat

1x na siłowni .Dobór ćwiczeń na spadek masy

WHEY premium