SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa czy redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Tak rotacja ma na celu usyskanie ogólnego bilansu na lekki plus ale aby ta wartość energetyczna diety była nieco wyższa w dni treningowe.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W przypadku początkujących jest to możliwe. U zaawansowanych naturali raczej nie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17775
ale czy tym sposobem zalozmy do czerwca zbije te kilka kg tluszczu? Po Waszych sugestiach nie chce juz odkrywac narazie tych miesni brzucha bo moge wygladac jak szkielet, ale chociaz chcialbym zbic tluszcz do tego stopnia by zeszlo mi z cyckow i pokazalo zarys klaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ale tego nie wie nikt, to trzeba na wlasnej skorze sprawdzic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17775
Czy to dobra norma jak przyjmuje dziennie srednio ok. 80-90 g białka ważąc 65-67 kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to jest ok 1.35 białka na kg masy, w sportach wytrzymałościowych tak ilość by mogła być.

W Twoim przypadku trochę za mało chyba

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
do tej wartosci 1.8g warto by bylo jednak dojsc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
szprajt
Czy to dobra norma jak przyjmuje dziennie srednio ok. 80-90 g białka ważąc 65-67 kg ?



100g jesli mowa o samym zwierzęcym bedzie ok.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17775
Ok dzieki... Aktualnie pracuje nad technika bardziej, a nie nad ciezarem i tu mam pewien problem... No bo technika staram sie cwiczyc z malym obciazeniem i zrobie np. te 5 serii martwego poprawnie, ale potem jak przechodze do wioslowania sztanga to nie mam juz sily przy 3-4 serii wykonac wszystkich powtorzen poprawnie, tj. nie mam sily napiac brcuha przez cala serie i sciagnac lopatek, a przez to robie koci grzbiet i technicznie cw wykonuje zle... Czym to jest spowodowane ? Dieta mam w miare ok, troche malo bialka wiem, ale bialko raczej nie ma wplywu na sile tak ? Witaminy przyjmuje, wysypiam sie 8-9h na dobe.. Zle lacze cwiczenia w danym dniu ? Staram sie jechac fbw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To zakladaj mniejsze ciężary.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w crossfit

Następny temat

1x na siłowni .Dobór ćwiczeń na spadek masy

WHEY premium