SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa a tluszczcyk....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
da rade zrobic tak diete ze masa miesniowa bedzie rosnac,a tluszczyk spalac???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Rothen - wybacz, ale pieprzysz jak potłuczony:

1) Budowanie mięśni i spalanie tłuszczu mają tak naprawdę niewiele wspólnego ze sobą. Tak się składa, że jakoś obniża mi się poziom tłuszczu, a waga powoli rośnie - więc to jak najbardziej możliwe.

2) Cycki, o których tak ochoczo piszesz to efekt ginekomastii będącej następstwem aromatyzacji estrów testosteronu do estrogenu - dla twojej wiadomości - nie wszystkie sterydy aromatyzują.

Jeżeli uważasz, że faktycznie bez sterydów nie ma sensu ćwiczyć...bez komentarza.

A i jeszcze dla Twojej informacji - nie jestem nafaszerowany sterydami, choć ładuję większość supli, które są na rynku

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-05-21 22:41:01

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
niestety tak sie nie da

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2006-05-20 18:51:21

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
bo mięśnie rosną przy nadmiarze kalorycznym a tłuszcz spala się przy deficycie tyle powinno wystarczyć

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
a jakies tabletki na spalanie tluszczu pomoga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
na opakowaniu będzie pisało że pomogą...co sie mija z rzeczywistością.Tabletki są dodatkiem to diety z ujemnym bilansem i aerobów.Powiedzmy że pomaga w szybszym osiągnięciu efektu.Ale gdy walczysz o mase to tłuszczu nie spalisz

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
łeeeeee... to glupio:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Na HMB pisze, że masa rośnie a tłuszcz maleje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
a to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
K_Buldozee coś kosztem czegoś w życiu nie ma nic za darmo albo redukujesz i zmniejszają sie komórki mięśniowe i tłuszczowe albo odwrotnie dietą , trneingiem i ewentualnie suplami możemy poprawić te stosunki TJ na redukcji spalanie tłuszczu a na masie przyrost mięsnia

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Moja pierwsza masówka do oceny

Wiecej