SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa a tluszczcyk....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
Mówiłeś coś o tabletkach moi rodzice wcianaja Therm Line II z firmy Olimp i efekty są zadowalające- są bez żadnej diety a tłuszcz spada!!
Specyfik ten możesz kupic w sklepie z odżywkami lub w aptece cena koło 29zł jakoś tak- ale jak bedziesz mial jakies pytania odnosnie jakis preparatow to do dzialu suplementy, odzywki!
Sa jeszcze speceyfiki w dopingu ale to inna historia proponuje skorzystac z mojej pierwszej sugestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
prosze przestańcie takie bzdury pisać

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
K_Buldozee to jakas tania prowokacja, czy ty tak naprawde ? Ten post poprawil mi humor hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
ha powiem mamie zeby kupila mi te tabsy "Therm Line II" a jak to nic nie da to napisze posta do dopingu, a cycki to w kazdych sterydach sa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
taka bezwartosciowa gadka moze skonczyc sie banem. radze przestac sie zachowywac jak 5 letnie dziecko.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
Do kasacji bo szkoda miejsca na serwerze. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
k_Buldozee taa cycki są w każdych sterydach

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
Rothen bana zaraz dostaniesz za spamowanie musialem

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Rothen - wybacz, ale pieprzysz jak potłuczony:

1) Budowanie mięśni i spalanie tłuszczu mają tak naprawdę niewiele wspólnego ze sobą. Tak się składa, że jakoś obniża mi się poziom tłuszczu, a waga powoli rośnie - więc to jak najbardziej możliwe.

2) Cycki, o których tak ochoczo piszesz to efekt ginekomastii będącej następstwem aromatyzacji estrów testosteronu do estrogenu - dla twojej wiadomości - nie wszystkie sterydy aromatyzują.

Jeżeli uważasz, że faktycznie bez sterydów nie ma sensu ćwiczyć...bez komentarza.

A i jeszcze dla Twojej informacji - nie jestem nafaszerowany sterydami, choć ładuję większość supli, które są na rynku

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-05-21 22:41:01

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Moja pierwsza masówka do oceny

Wiecej