SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marysqq potrzebuje pomocy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
Od jakiegos czasu prowadze dziennik zywieniowy, obecnie jestem przy 2100 kalorii, rozklad okolo 30/25/45, staram sie zwiekszyc tlusze, a zmiejszyc wegle, chodz nie jestem pewna czy moje dzialania sa odpowiednie do celi.. cel to zwiekszwenie masy miesniowej i przybranie na wadze, bez obrosniecia w tluszczyk... jesli ktos bylby chetny do pomocy to wysle wiecej szczegolow, zdjecia sylwetki i rozpis dziennika (wymaga uporzadkowania, samej ciezko mi ustalic cos konkretnego)

Wiek : 23
Waga : 60
Wzrost : 176 cm
Obwód w biuście(1) : 86 cm
Obwód pod biustem : 80 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 74 cm
Obwód na wysokości pępka : 80 cm
Obwód bioder (3): 92 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 50 cm
Obwód łydki : 38 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : gorna czesc ciala
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)
2 razy w tygodniu zajecia body pump i/albo boot camp, od czasu do czasu biegam, prawie codziennie rozciaganie/15 min yogi rano,
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka z jajkiem, czasem smaze zamiast tego placka platki+ jajko lub jem same platki i 2 jajka ugotowane oddzielnie plus zawsze jakis owoc
Co lubisz jeść na obiad : quinoa/ryz/kasza/makaron/slodki ziemiak + kurczak/indyk/ryby/wolowina/czasem watroba plus warzywa
Co jako przekąskę : orzechy, jakies warzywo, czasem owoc, batonik nacked z suszonych owocow lub baton proteinowy w dni kiedy mam ochote na cos specjalnego
Co jako deser : moja slabosc to deser z odzywki bialkowej z jezynami i czasem mimo, ze moglabym przyjac bialko z normalnego jedzenia, wybieram odzywke wlasnie dla tego deseru ;/
Ograniczenia żywieniowe : nie ma
Stan zdrowia: uważam, że dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: tak, (nadczynnosc tarczycy)
czy rodziłaś: tak, mam 6 miesieczna coreczke
Preferowane formy aktywności fizycznej : kazda
Stosowane wcześniej diety : – nigdy nie stosowalam diety, wczesniej jadlam duzo smieci przy zerowej aktywnosci, zawsze mimo to bylam szczupla, ale byly to tylko kosci i tluszcz, chce popracowac nad nabraniem masy miesniowej, w kwietniu tego roku zaczelam cwiczyc i zdrowo sie odzywiac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
Weglowadany w mojej diecie to okolo 170g jak licze, czasem wychodzi 180-190, trzymam sie w tych granicach nie zwrocilas uwagi na ryz brazowy, zawsze przy najwiekszym posilku dnia daje ryz,kasze,makaron,slodkie ziemiaki,quinoe lub inne

Liczyc czy nie liczyc? Jesli tak, to jakiego rozkladu pilnowac, wczesniej staralam sie utrzymac mniej wiecej to co widac na pierwszej stronie

podliczylam dzisiejszy dzien, ale nie moge wkleic screena z dziennika, nie wiem dlaczego nie mam cierpliwosci do grzebania w kompie, mysle juz o tym zeby sie polozyc do wyrka, dlatego tylko wpisze co i jak
2201 kcal 167 B 160 W 97 T produkty to jaja x5, banan 100g, mielone orzechy z q10 lyzka, owsiane 65g, fasola 200 g, oliwa 2,5 lyzki, kurczak piers 140 + 200 g, komosa 180 + 50 g, migdaly 20 q, bialko miarka, mleko migdalowe

ponowie pytanie :) liczyc czy nie liczyc? a jak liczyc to czego sie trzymac ????

TRENING- godzina circuit na salce gimnastycznej, od jutra zaczynam trening, ktory mi zaproponowalas- na poczatek w domu 2 serie po 15 powtorzen :
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem
dam znac jak poszlo :)


Zmieniony przez - marysqq w dniu 2013-09-17 23:00:27

Zmieniony przez - marysqq w dniu 2013-09-18 18:12:13

Zmieniony przez - marysqq w dniu 2013-09-18 18:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zdjęcia i wypiskę z dziennika żywieniowego wrzuć tu Karmisz jeszcze?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-09-15 00:50:03

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
dzien dzisiejszy :

1. 2 jajka+ 70 g platek owsianych+ 200 ml mleka migdalowego+ 7 g proszku(mieszanka mielone siemie lniane, orzechy brazylijskie, wloskie i q10)+ gruszka

2.chleb zytni 70 g + ser zolty 60 g

3.kasza peczak 1 cap + noga indycza bez skory 110g + lyzka oliwy

4. odzywka bialkowa 32g + jajko + jezyny 150 g

5. tunczyk 80 g +marchew gotowana 100g + jajko

prowadze w aplikacji myfitnesspal w telefonie, dlatego musialam przepisac, to przyklad z dzisiaj
zdjecia wrzuce jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
do posilkow byl jeszcze szpinak, pomidor, cebula itd ale nie wliczalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
nie karmie od 2 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Do wrzucenia miski użyj dziennika żywieniowego :)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
nie potrafie robic zdjec sylwetki, ale mam nadzieje ze to co zrobilam do czegos sie nada, jesli nie to doradz prosze jak mam stanac i w jakiej odleglosci ustawic objektyw :)










Zmieniony przez - marysqq w dniu 2013-09-15 17:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
te 2100kcal nie starczą niestety do budowwy masy mięsniowej u ciebie, w dodatku powinnas pozbyc sie glutenu z diety przy problemach z tarczycą
musisz tez przygotować sie do tego, ze powinnaś wykonywać ciężkie ćwiczenia siłowe i dużo czasu trzeba... I co do "obrastania w tłuszcz" to bez tego nie wyjdzie, rzuc okiem na podsumowanie Arphiel ona tez z chudości robiła mase i dopiero pózniej redukcje by wydobyc zbudowane mięsnie spod tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
dziekuje za odpowiedz ;) co proponujesz na poczatek? ile kcal powinnam spozywac i jaki rozklad BTW przyjac?
co do glutenu to nigdy sie nad tym nie zastanawialam, ale dzis jak tylko cora zasnie to poczytam i poszperam jaki ma on wplyw na problemy z tarczyca
dluga droga i ciezka praca, ale zima idzie, wiec i 'obrastac w tluszczyk' moge ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
dzisiaj to wyglada tak... malo troche tych kalorii, ale dzien jeszcze otwarty, bo ide spac dopiero za jakies 2 godziny, wiec mam czas zeby cos dojesc :) nie wiem czy dobrze jem, jesli mozecie cos doradzic to byloby super, poczytam za chwilke o tym glutenie i musze przemyslec co tu dalej robic !




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 298
dzisiaj to wyglada tak... malo troche tych kalorii, ale dzien jeszcze otwarty, bo ide spac dopiero za jakies 2 godziny, wiec mam czas zeby cos dojesc :) nie wiem czy dobrze jem, jesli mozecie cos doradzic to byloby super, poczytam za chwilke o tym glutenie i musze przemyslec co tu dalej robic !




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiany czas zacząć :)

Następny temat

Emil i Norbert Team-SFD pozują z dziewczynami

WHEY premium