SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martwica

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 835
pytam tak z ciekawosci czy moze sie komus zrobic martwica czesci kosci piszczelowej i co wtedy nalezy robic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem tą chorobę w prawym kolanie...3 lata smarowania maściami, nie ćwiczyłem na wf w szkole, zero jazdy na rowerze itd...chodziłem do różnych lekarzy i nic nie pomagało.byłem również na rehabilitacjach i też nic.

Kiedy zacząłem chodzić na siłke lekarz mówił żeby nóg nie ćwiczyć. Potem zacząłem robić przysiady z obciążeniem i tak po prostu samo znikneło już po 3-4 treningu i do tej pory wszystko jest ok

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2009-01-02 11:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
może może

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15166
co robić: koniec ze skakaniem, bieganiem, jazdą rowerem, spozywać wiecej wapnia, lekarz moze tez strwierdzic ze trzeba bedzie noge usztywnic na jakis czas.. ogolnie nie mila choroba :/

kadoGan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2871
moj koles to ma w obydwu piszczelach a zapie**ala jak maly samochodzik.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie ze moze byc martwica kosci piszczelowej tak jak i moze byc miednicy, szyjki udowej, kolan itp.z tym wapniem nie jest tak do konca to lekarz musi tobie powiedziec czy zwiekszyc ilosc spozywanego wpania jesli np. jestes w jakis sposob uczulony na wyroby mleczne orgaznim zostanie wsparty w sposob farmakologiczny(ale to ostatecznosc)z wapniem nie wolno przesadzic bo nerki dostaja po dupie ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 306 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 640
Oczywiście może być w wielu odcinkach części ciała.Martwice jałowe kości charakteryzują się martwicą tkanki kostnej i chrzęstnej dotycza najczęsciej nasad. np.choroba Scheuermanna tzw.młodziencza kifoza w odcinku piersiowym,a dokładniej jałowa martwica nasad trzonów tych kręgów.Choroba Pertesa jałowa martwica nasady blizszej kości udowej,choroba Bloundta jałowa martwica kłykcia przyśrodkowego kości piszczelowej[dzieci].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
U mojego 14 letniego syna lekarz stwierdził jałową martwicę kości kolana.Zalecenia są takie żeby przez okres 2,3 lat nie uprawiał żadnych sportów,zero wf a nawet ograniczyć chodzenie. Czy jest jakiś inny sposób leczenia, aby dziecko mogło powrócić do aktywności ruchowej ,ponieważ sport jest jego pasją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
2-3 lata to zdecydowanie za długo. Zwykle starcza ok. 3-6 miesięcy na wyzdrowienie.
Niech Pani/Pan uda się z synem do innego ortopedy, najlepiej lekarza sportowego. Powinien zalecić rehablitację.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
Czy zna ktoś dobrego ortopedę do którego mogę udać się z 14 letnim synem u którego została rozpoznana jałowa martwica kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Sam mam martwicę kości w kolanie i to że wystarczy 3-6 miesięcy na wyzdrowienie nie pokrywa się z prawdą. Ortopeda nie zalecił mi żadnej rehabilitacji, tylko żel do smarowania, i ograniczenie ruchu. Powiedział że wykonywanie zabiegu się nie opłaca, i że leczenie jest długotrwałe (2-3 lata). Martwica jest u mnie juz z 2 lata i nie widzę żadnej poprawy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Na Twoim przypadku twierdisz,że leczenie 3-6 miesięczne nie pokrywa się z prawdą?

Zmień ortopedę na takiego,który zacznie Cię leczyć,bo ten tego nie robi. Maści sssobie może w tym przypadku w dupę wsadzić

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Cholesterol

Wiecej