SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martasi - co ja tutaj robię? ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
No więc, przez lata siłownia była be i niedobra do czasu aż areobik i różne jego odmiany mi się znudziły.

W chwili obecnej chodzę na siłownię 2x w tygodniu (pon i środa, mogę dodać we wtorek basen (niemniej jednak jestem na etapie nauki, więc pływanie tylko i wyłącznie rozpaczliwym kraulem lub grzbietowym :P).

Trening co go dostałam na siłowni:
Zawsze przed rozgrzewka 5-8 min i zawsze po aeroby do 45 min lub interwały max 20 min (w sumie robię rozgrzewkę interwałową 8 min i nigdy areobów ani interwałów po ćwiczeniu)

Dzień 1 (środa)

Klatka
- wyciskanie sztangielek/sztangi/na maszynie 3 x 12-10-8
- rozpiętki na ławeczce skośnej/butterfly (maszyna) 3 x 15-12-10

Plecy
- wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia 3 x 12-10-8
- ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki/karku 3 x 12-10-8
- prostowanie grzbietu na maszynie siedząc 3 x 12-10-8

Biceps
- uginanie przedramion ze sztangą łamaną/prostą, stojąc/na modlitewniku 3 x 12-10-8
- uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc/siedząc z supinacją 3 x 12-10-8

Triceps
- prostowanie przedramion z linką wyciągu górnego 3 x 15-12-10
- wyciskanie francuskie sztangi leżąc do czoła/prostowanie przedramienia ze sztangielką w opadzie tułowia na ławeczce 3 x 12-10-8

Brzuch
- spięcia na ławeczce skośnej/na macie/ z nogami na piłce 3 x 20-25
- przyciąganie nóg do klatki piersiowej na "szwedkach"/przenoszenie nóg za głowę w leżeniu na ławeczce prostej/skośnej w dół 3 x 20-25
- scyzoryki/twister z krążkiem trzymanym z przodu 3 x 20-25

Dzień 2 (poniedziałek)

Barki
- wyciskanie sztangielek siedząc/sztangi na suwnicy Smitha/na maszynie/przyciąganie sztangi do brody 4 x 15-12-10-8
- unoszenie sztangielek bokiem stojąc/siedząc na ławeczce 3 x 15-12-10
- unoszenie sztangielek bokiem w opadzie/siedząc 3 x 15-12-10

Nogi
- prostowanie nóg na maszynie siedząc 4 x 15-12-10-10
- przysiady ze sztangą/na maszynie Smitha 5 x 12-10-8-6-5
- uginanie nóg na maszynie siedząc 5 x 15-12-10-10-10

Łydka
- wspięcia na palce na maszynie Smitha stojąc 4 x 25-15
- wspięcia na palce na maszynie siedząc 4 x 25-15

Brzuch
jw

Zwykle wychodzi mi tak, że na cały brzuch nie wystarcza czasu.

Diet próbowałam tysiące odkąd pamiętam. Chwilowo jem ok 1670 kcal, w tym ok 140 węgli, 70 tłuszczy, 115 białka.

Ważę jakieś 69,5 - 70kg przy wzroście 167cm. W marcu kończę 37 lat

Chorób żadnych nie posiadam oprócz łuszczycy.

Dodatkowych suplementów nie biorę, ale mam w domu wielkie dymatize czekoladowe tylko mi się znudziło już ;P

Największym moim problemem jest lenistwo i folgowanie zachciankom jedzeniowym (po latach diet mam awersję do odmawiania sobie). No i jeszcze to, że w poniedziałki trenerem na siłowni jest palant co mnie wkurza :P A no i piwko, piwko uwielbiam i niestety piję dość często.

Chciałabym schudnąć i mieć taki tyłek jak dziewczyny z Elite Ladies Team

To chyba wszystko na dziś :)

Będę wdzięczna za każdą pomoc, chociaż nie obiecuję, że będę się słuchać ;P

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Feluś jestem , robię sobie FBW z postu Obli, miskę trzymam, chodzę na hip hop. Co to za akcja 40-stkowa?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy

No i tak, w dzienniku mają się znaleźć:

1. Wypiski z treningów
2. Spowiadanie się z miski
3. Gotowość do przyjmowania opyerdoli na klatę i chęć poprawy
4. Zdjęcia sylwetki
5. Pomiary


Do dzieła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
1. Wypiski z treningów - będą
2. Spowiadanie się z miski - będzie
3. Gotowość do przyjmowania opyerdoli na klatę i chęć poprawy - jak muszę to trudno jakoś to zniosę
4. Zdjęcia sylwetki - z tym będzie trudniej, ale może dziecko poproszę, żeby mi zrobiło
5. Pomiary - postaram się jutro wrzucić, jak znowu nie zaśpię do pracy ;)

Dziś środa, co? Miałam nadzieję odpuścić siłkę, ale teraz już nie mogę :P

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
odpuscic to sobie mozna sprzatanie ale trening NIGDY

aaa i dzien dobry w 'dziennikach'

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to ja opitole,
Dlaczego 1600kcla??
no i pospowiedzi z piwka nie rozgrzeszymy
niestety odchudzanie to odmawianie nawet bardzo delikatni epodchodzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Prawie 1700, mało?

Umrę bez piwa, co jaki czas mogę dostać rozgrzeszenie? ;)

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
piwko hoduje mięsień piwny, na redukcji sie nie nadaje w żadnym wypadku., wino tak, piwo nie
No 1600 tak czysto to malo przy twoim wzroście, skoro zostało juz ci tylko 300kcla do BMR

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-02-02 16:10:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Jak wino może być to OK :D rozumiem, że wytrawne lub półwytrawne?

To ile powinnam jeść tych kalorii? Nie boję się ich wcale więc jak trza to mogę zwiększyć

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jeszcze taki podział istnieje??? Słodkie to nie wino

Zależy ile czasu bylas na takiej kaloryczności?

Mogę cie na razie przenieść do Ladys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Możesz przenieść gdzie chcesz :)

Na takiej kaloryczności jestem mniej więcej od września, z wyskokami raczej na in plus co jakiś czas.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to zostaw, chyba ze robimy reset i podnosimy kalorycznosc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia dla kobiet

Następny temat

Owsianka

WHEY premium