SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marne efekty , prosze o porade!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
czesc
mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić:
taK wiec ćwicze od 2 tyg trening domatora (nie mam mozliwosci chodzenia do siłowni)- czyli pompki, przyciady, rowerki, brzuszki, spinania, scyzoryki...
zauwazylem znaczną poprawe mieśni klatki- widać zarys mięśni co mnie bardzo cieszy lecz ćwiczenia na brzuch nei dają efektu- przynajmiej mi sie tak zdaje ponieważ zamiest jakiegos zarysu mięnia to mam taki wypukły brzuch, jak by w I etapie ciązy;/ powiększył sie od kąd zaczolem ćwiczyć, chyba to są mieśnie troche rozrośniete ale pod warstwą tluszczu- i to nei wygląda łądnie...tak wiec mam dalej ćwiczyć? czy najpioerw mam jescze schudnąć dalej ? ponieważ wszczesniej bylem na redukcji- ubyło mi 25 kg w niecały rok...
dodam ze moje BMI wynosi 24.50, a procent tłuszczu: 16.60, mam 175cm wzrostu i waze 75 kg
z góry dziękuję za odpowiedzi
tak wiec? dalewj redukcja czy mam ćwiczyc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mozersz redukowac na wiosne a w tym czasie ostro brzucha cwiczyc. A nie wiem do ilu kkilo masz zejsc, sam w trakcie redukcji zobaczyszm\, masz lustro na pewno.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1601
a jak z dieta ?

Wojciech K.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
dieta:
nie mam jakiejs sciesle okreslonej diety- ponmieważ trudno bylo by mi sie do niej przystosowac i przestrzegać ją
podstawą mojego jedzenia jest ryż z warzywami i indykiem, duzo pomidorów, jabłek, ok. 2 szklanek mleka póltłustego dziennie, jogurty- kolo 3 dziennie, serki topione, wiejskie, i ogolnie tyle z tego co jem codziennie najwiecej...
ogolnie staram sie jesć zdrowo, co czynie i nei przesadzam z ilością- co daje mi ok 0,5 kg utraty wagi na 2 tyg, wiec mysle ze bilans ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Robiąc brzuszki zwiekszasz ich siłę. Jak chcesz wyrzeźbić i spalic tłuszczyk to zrób a6w (aerobiczna szóstka Weidera) poszukaj w googlach...

Zmieniony przez - majkel89 w dniu 2007-10-30 22:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
acha czyli robiąc brzuszki powiekszają mi sie miesnie brzucha- ale jest to pod fałdą tluszczu wiec dlatego mam taką wypuklość? i zeby wszytsko łądnie szlo mam robić i brzuszki- na przyrost mięsni i a6w- na spalenie tluszczyku? czy najpierw jedno a pózniej drugie? kiedy bezie najlepszy efekt?
mozna połączyć te cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
A6W nie pali tluszczu a wzmacnia miesnie brzucha. Chcesz sie pozbyc tluszczu to redukuj. Ale ostrzegam ze nie da sie tylko z brzucha

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
Hehee... masz brzuch jak w ciąży bo po treningu brzucha krew jest tłoczona właśnie do niego ;p
Teorie jakoby trening brzucha pomagał w spalaniu jest błędny :D

Chcesz schudnąc.... podbracuj dietę, bodź też jak jestes leniwy obe******* co jesz powiedzmy o 1/3, dodatj bieganie i obserwuj efekty ;]

Co do siły, no tak ..... to co w końcu siła czy rzeźba ??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie spalisz tluszczu przy a6w tylko aerobami i dieta

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
czyli doradzacie zebym najpierw jescze zredukował mase tak?
ale do jakiego poziomu? swoje dane opisałęm powyżej...
wiec zeby były widoczne miesnie brzuszka i klatki to ile musze schudnąć? do jakiej wagi? i dopiero później a6w? i ogolnorozwojowe czy moge od teraz cwiczyć + dzieta redukcyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
nie redukuje sie masy tylko tluszcz.

Waga nie jest istotna tylko poziom tluszczu.

a6w wyrabiasz miesien ktory jest pod tluszczem, ktory rtedukujesz by bylo widac miesien ladnie "wyrzezbiony"

Mam nadzieje ze teraz rozumiesz.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
dzieki
oczywiscie ze rozumiem- tylko sam sie źle wyraziłęm - nie mase tylko chodziło mi o tluszcz
tak wiec mam jeszcze pytanie- do jakiego stopnia mam redukować ten tluszczyk zeby cwiczenia na rozwijanie mięsni byly na tyle skuteczne ze bede miał kratke na brzuchu i ładnie zarysowaną klate?
ze będą miesnie widoczne?
i czy moge połączyć a6w z cwiczeniami takimi jak: pompki, brzuszki, spinania, przysiady, scyzoryk itp ??
dzieki za odp!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

rzeźba + siła

WHEY premium