SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marna przyszłość Olimpu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 334
Przyznam , że nurtuje mnie pewna sprawa, a mianowice dlaczego produkty Olimpu są tak drogie w porównaniu do produktów Nutrendu. Szczerze mówiąc z czystego poczucia patriotyzmu wolałbym kupować produkty polskiego producenta, ale relacja cenowa wypada zdecydowanie na korzyść suplementów z Czech, a z osobistych doświadczeń i wypowiedzi moich znajomych porównanie jakości również wypada nie najlepiej dla Olimpu :( Może czas najwyższy pomyśleć o obniżeniu cen i poprawą oferty pod względem jakości. Mieszkam 14 km od naszych południowych sąsiadów i w sklepach z odżywkami można zaopatrzyć się tylko w odżywki sprowadzane z Czech. Olimp zniknął prawie całkowicie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ed - jest OK!
Wiesz jacy są niektórzy koledzy i generalnie, ludzie - nieraz czytają nie to, co jest napisane, tylko to, co chcą przeczytać. Wtedy pomijają te posty, w których wypowiadam się pozytywnie o preparatach konkurencyjnych i nawet zalecam, jak je stosować.
Jedno muszę jedynie sprostować - ja nie piszę o Olimpie, "bo Olimp mi za to płaci"! Mam zaszczyt być w ZESPOLE wybitnych (wybitniejszych od mnie) fachowców, którzy tworzą produkty olimpowe. Jest to praca od podstaw: typowanie surowca z rynku surowcowego, gromadzenie literatury dowodzącej jego przydatności dla wspomagania, kompozycja składu i opracowanie oryginalnej receptury preparatu gotowego, przygotowanie dokumentacji rejestracyjnej, rejestracja i wdrożenie rynkowe gotowego preparatu. Od pracy tego zespołu i mojego, skromnego w niej udziału, zależy to, czy dany suplement ukaże się wogóle pod marką OLIMP. Z uwagi na charakter mojej pracy, mam pełną wiedzę na temat tych produktów i wiele do powiedzenia o nich. To, że akurat ja piszę, to może dla tego, że z całgo zespołu mam "najlżejsze pióro". Jednak "każdy kij ma dwa końce" - skoro ja piszę, to ja od czytelników "obrywam po głowie".

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Czeskie firmy wykorzystują tanią bazę surowcową. Nie wiem, skąd czerpiesz informacje o porównywalnej z OLIMP-em jakości tych preparatów?! Jakość kosztyje - nie ma cudów!
Pomimo niskiej jakości, czeskie suplementy wcale nie są tańsze od OLIMP-a.
Czesi stosują bardzo prosty chwyt - małe opakowania jednostkowe, niska zawartość substancji aktywnej, tani, niskiej jakości surowiec - niska, wabiąca konsumenta cena produktu rynkowego. Przeczytaj dokładnie etykiety, porównaj zawartości składników aktywnych, przemyśl całą sprawę, a później podejmij decyzję o wyborze...


S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Sławku, Twoje słowa chyba odnoszą się głównie do Megabola.
Znasz wszystkie bazy surowcowe wszystkich czeskich firm?
Np. Nutrend o którym była tu mowa ma kreatynę DSM (dane z ich strony), czyli tą samą co Olimp.
Mają też pirogronian kreatyny a na to wyłączność ma chyba SKW.
Bez wątpienia są czeskie firmy produkujące na tanich komponentach (podobnie jak są takie polskie, niemieckie czy amerykańskie), ale chyba takie uogólnianie nie przystoi takiemu fachowcowi jak Ty.
Poza tym czeski rynek odżywek jest w ogóle tani, myślę że ma to związek z opłatami ubocznymi (cła, Vat itp.), bo jak inaczej wytłumaczyć że np. kreatyna Multipower 500g która u nas kosztuje ok. 160 zł tam w każdym sklepie kosztuje ok. 90 zł w detalu (a w hurcie kupisz ją za 65 zł)
Inne odżywki zachodnie też są relatywnie tanie do rynku polskiego.
Myślę że to polski rynek jest drogi a nie czeski tani i z tej pozycji należy to rozpatrywać.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Witamy serdecznie w Tym Swiatecznym klimacie.

Dla wszystkich niecierpliwych mamy dobrą wiadomość:
OD NOWEGO ROKU MAXYMALNE ROZSZERZENIE OFERTY PREPARATÓW MARKI OLIMP.
/O szczegółach wkrótce Was poinformujemy/

W związku ze wzrastającą rolą naszej firmy na rynku preparatów odzywczych podpisalismy wiele kontraktów i wynegocjowaliśmy takie warunki cenowe,które pozwolą na dużą elastyczność w zakresie promocji jak i cen promocyjnych.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE
TEAM OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no przydalo by sie zeby te ceny OLIMPU troche spadly , bo są conajmniej wysokie



"siła niszcząca wszystko i wszystkich"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prównujac do produktów z usa cena olimpu jest bardzo wysoka
Nie posądzam iz cena surowców i tania siła robocza w Polsce podbija tę cenę tak wysoko
Choc nowe kreatyny pownie mocno podbija marke olimp ale czy towary waszej firmy choc pod wzgledem ceny i moze jakości dorównaja takim firmą jak prolab, met-rx, muscletech i paru innym?


spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALC Twinlaba i Olimpa działa tak samo (może to samo źrodło) ale szczególnie białeczka są takie sobie

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 334
Myślę, że Sonbaty ma rację... smutne to, ale prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Olimp mam pytania.

Z tego co mi wiadomo to ma się ukazać w sprzedaży kreatyna Creavate Olimp i Citrate Olimp.

Kiedy dokładnie będą dostępne te kreatyny, kiedy poznamy szczegóły ?

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sonbaty, ja nie wierze pepikom, jak ...!
Dam Ci przykład: razem z teściem kupowaliśmy samochody, mniej, więcej, w tym samym czasie. Ja kupiłem Peugota, teść Skodę. Teść śmiał się ze mnie, że za samochód w tej samej klasie zapłaciłem ok. 10 tys. więcej. Ale śmiał się tylko do pierwszego przeglądu. Ja za przegląd zapłaciłem 330 zł., on - 1200 zł. Ja płaciłem tę samą cenę przez kolejne 4 lata, jago każdy przegląd kosztował ok. 1500 zł.
Podkreślam - przelicz zawartość czeskiego suplementu, na jego cenę, i przekonasz się, że jest on droższy od Multipowera.


S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ponawiam pytanie kiedy beda tenowe suplementy olimpu pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Głuchowski jest prawdziwy?

Następny temat

D.Szukala - WITAM !

WHEY premium