SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam sznse ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
W sobote czeka mnei sparing z gościem co trenuje JKD (5 miechów) ja trenuje Jiu-Jitsu (nie BJJ) mam szanse ?

You’ve been hit by
You’ve been struck by
A smooth criminal !!!

Wiedza jest przekleństwem
Pozdrowienia
Champion

human at sight,monster at heart

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po tym co sie widzi na tych filmikach to faktycznie mozna sobie tylko zla opinie wyrobic moze ktos dla równowagi da linki do jakis technik normalnych ze sie tak wyraze
bo np ich duszenie z tyłu DŁOŃMI to jest załosne
a z takim blokowaniem kopniecia piszczelem w udo(low kick przyp aut)
to mozna jechac bic sie do Tajlandii
aha no i tematy mam szanse z kims kto cw 5 mies samemu nie podajesz nawet ile cwiczysz to nie maja wiekszego sensu zreszta ktos kto cwiczy 5 mies moze Cie szczesliwie pokonac lub Ty go mozesz szczesliwie pokonac jesli rownie krotko cwiczysz tyle
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Skąd w Gliwicach JKD. Pewnie przyjechało na swięta :).
JKD ciężko nazwać stylem to raczej koncepcja treningu i system łączenia pewnych rozwiązań z innych SzW. Trudno więc powiedzieć co taki człowiek umie po 5 miesiącach. Pewnie niewiele.
Z drugiej strony Ty cwiczysz Goshin Ryu. Na krakowskiej stronie waszego stylu są filmy z technikami. Jesli zaprezentujesz cos w tym rodzaju to się sromotnie zawiedziesz na swoim stylu.
Życze wygranej.

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
No kumpel na święta przyjezdza i nei mam zamiaru prezentowac krakowskeigo JJ (oni jakis osobny styl stworzyli?!) bedzie pewnie kopał i skakał jak małpka udeżał pokaże mu rzut potem duszenie jakieś w parterze albo w stójce

You’ve been hit by
You’ve been struck by
A smooth criminal !!!

Wiedza jest przekleństwem
Pozdrowienia
Champion

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Ja tam się na JKD nie znam, ale mały pokaz miałem w wykonaniu Roya Harrisa (zastępca Paula Vunaka, jednej 2 najważniejszych osób w JKD). POkazał podstawowy cios - był szybkie uderzenie palcami w oczy. Oni to specjalnie ćwiczą w goglach - żeby było celne i mocne.
PO za tym JKD ma niewiele wspónlego z Chinami - chyba tylko Bruce'a.
JKD ma wiele ruchów filipińskich a oni maja pojecie o walce. Ćwiczą też zapasy. Podstawą JKD jest ćwiczenie wszystkich dystansów walki. Polskie JKD chyba robi dużo parteru, skoro w Łodzi były organizowane przez nich zawody w Shootwrestlingu. I chyba są w tym dobrzy.
Co do Krakowa to na filmie był 4 dan. To co pokazał było żenujące. Wole 100x Aikido - przynajmniej ładnie wygląda i nie ma czerwonych kimon.

Zresztą posmiej się sam (a może popłacz): http://www.jiujitsu.cracow.pl/movies.htm

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Pewnie zaraz pojawi sie tu odpowiedz "w sobote walcze z kolesiem ktore trenuje jiu-jitsu (na szczescie nie brazylijskie, ufffffff), ja trenuje od 5 miesiecy jkd. Czy mam szanse

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1397
Champion :) widze ze Ty ten rocznik co ja jestes mysle ze szybkie zejscie z kolesiem do parteru nie bedzie Ci stanowilo wiekszego problemu ?:) wydaje mi sie ze trzymanie sredniego dystansu bedzie bezsensowne - albo bardzo krotko i parter albo dlugi dystans i rzucaj w niego kamieniami . Z reszta jak lubisz kopac, to kop :P.

wlasnie ciagne divxa bo po formacie nie mam nic... filmy juz mam sciagniete, jestem ciekaw co to krakow soba zaprezentuje :>> nie omieszkam zapomniec wyrazic wlasnej opinii :)

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.
<> SFD Jujitsu Team <>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1397
heh co do tych filmow, to pozniej sie nie dziwie, ze opinia jujitsu w polsce ksztaltuje sie tak, a nie inaczej. wiekszosc z nich uwazam za.. malo powiedziec "sztuczne".. "plastikowe" ? nie wiem, nie mam okreslenia na takie rzeczy . oo. moze po prostu smieszne

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.

Pozdrowienia / Powodzenia;).
Rafał "Cwikus" Cwik
Jujitsu - łagodna sztuka.
<> SFD Jujitsu Team <>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
Champion, to zalezy co zrobili u siebie w sekcji(mozliwe ze skupiali sie narazie bardziej na stojce tzn. thaiu, kicku i boksie, nie wiem), i na jakich zasadach bedzie ten sparing, ale mysle ze narazie przez pol roku nie zrobili jeszce duzo parteru, ale jezeli mieli kilka koknretnych tego typu treningow, to sobie powalczycie tez troche na ziemi, bo z tego co wiem trenujesz od wrzesnia. Zalezy czy koles cwiczyl cos przedtem i wogole, ale patrząc na tą drugą sekcje ktora u nas cwiczy od wrzesnia to...nie da sie przewidziec wyniku takiej walki, zalezy czy ktos sie przyklada do treningow, czy trenuje duzo w domu, czy duzo sparuje poza treningami, czy wzbogaca sie jescze dodatkowo od zawodnikow innych styli (zapasnikow itd.). i to samo o tobie.
no i badz pewny ze nie bedzie skakal jak malpka ;), pomyliles to z czyms...


netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Oni jak roboty troche walćza
Cwikus jedziesz na zjazd do Krakowa w kwietniu (obowiazkowy) ?

You&#8217;ve been hit by
You&#8217;ve been struck by
A smooth criminal !!!

Wiedza jest przekleństwem
Pozdrowienia
Champion

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
roboty???
....widziales chociaz trening JKD?

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Netfan mi nei chodzi o JKD tylko ten filmik z krakowskiego JJ w JKD fajnei sie ruszają ale dla meni to za dużo

You&#8217;ve been hit by
You&#8217;ve been struck by
A smooth criminal !!!

Wiedza jest przekleństwem
Pozdrowienia
Champion

human at sight,monster at heart

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks + Taekwondo

Następny temat

Jak w krótkim czasie uzyskać maksymalny rozciąg?

WHEY premium