SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam super problem pomocy!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 695


Mam 20 lat zaczolem ćwiczyc w wieku 17lat tak dla zdrowia i sily. Łacznie przez te 3 lata ćwiczylem 7 miechów, na początku czulem ta siłe nawet przy malych obciążeniach i szybkie efekty przyrostu masy i siły czułem ze rosne,w 2002 w maju zaczely sie moje problemy zachorowalem psychicznie ta choroba mie prawie zjadla. Na poczatku schudlem do 62kg wyladowalem w szpitalu bo co zjadlem to prze zemnie przeleciało, podczas pobytu w szpitalu straciłem przytomnosc, zrobili mi też echo serca i dowiedzialem się że mam wypadanie płatka.troche mi się przytyło i urosło.No i zaczeło się leczenie psychiatryczne i wylądowalem w szpitalu w trakcie następny pobyt w szpitalu operacja wyrostka schudłem do 66kg cholernie schudłem.
Po wyrostku długo nie ćwiczyłem bo nie mogłem i w wakacje ważyłem już 82kg. Zaczołem ćwiczyć ponownie w wakacje i tak od czasu do czsu po miesiąc i przerwa.Teraz łykam te cholerne piguły bo musze dochodze do siedie psychicznie waże 75kg mam 180cm wzrostu. to było troche o sobie teraz mój problem. Zacząłem ćwiczyc od jakichś 2 tygodni i czuje że nie mam siły nie wiem co mam robić czy to jakaś bariera we mnie czy moje predyspozycje fizyczne jak zacząłem na nowo to czuje ból mieśni i to spuchnięcie ich ale nie czuje tej satysfakcji ze dzisiaj zrobiłem tyle nawet z małym ciężarem bo zawsze chce więcej i wiem że moge ale po paru seriach poprostu mi ręce opadają i nie mam siły. Pomóżcie nie wiem co mam robić może wy też mieliście takie problemy piszcie co mam robić i jak to pokonać. Odwdzięcze sie sogami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 872


To co piszesz ,to ciekawa sprawa ,nie wiem czy to jest blokada psychiczna
może poprostu zabardzo się zapaliłeś bo po tak dużej przerwie napewno czujesz duży głód treningu.Skoro mówisz że mięśnie puchną i czujesz że
nie dajesz rady to wątpie żebyś ćwiczył za mało.Jeśli nie masz diety to
może być przyczyną ,że nie masz siły ,pamiętaj że musisz dostarczyć organizmowi energie,a więc dobra dietka i do dzieła.Nie przesadzaj z treningiem więcej nie zawsze znaczy lepiej .Cierpliwość przedewszystkim.
Powodzenia!

weecek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799
hmmm... Twój problem jest poważny:/ ja sie na tym nie znam ,ale nie zaszkodzi iść do lekaza-on Ci napewno cos poradzibedzie dobrze wierz mi

Bo nie ważne kto i ile, szacunek dla każdego zawodnika, co podejmnie walkę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
brak siły moze byc spowodowany:
- antybiotykami
- lekami uspokajajacymi, antydepresyjnymi
- dietą ubogą w węgle i witaminy
- zbyt krótkim czasem na regenerację
- krótkim snem
- wykonywaniem w ciągu dnia forsownych prac
- stresem

sprawdz co z tego dotyczy ciebie, wyeliminuj to i bierz sie do pracy.
trening, ogólnie sport i zdrowy ruch to najleprze lekarstwo na choroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze słysze żeby ktoś miał SUPER problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No troche masz zorany beret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do mnie to było ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co będziesz bił ?

do FANGORN mowilem cioto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
E - Pany looz...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
E - Pany looz...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
michail czemu nie kasujesz tych wypowiedzi?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena nart

Następny temat

siła

WHEY premium