SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 462
witam
wlasnie przegladam sobie allegro i natknelem sie na to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48230868 i mam pytanie czy takie rozne bajery dzialaja mam na mysli abgymiki jakies motylki i inne tv buble i mam pytanie czy takie cos dziala ?? znajomy kupil kiedys takiego ab gymika i nie dalo zadnego efektu ale tlumaczyl mi sie ze malo nosil w szkole :D u siostry w szkole powiedzieli ze takie cus dziala
jak to jest ?
jesli mozecie napiszcie o co w tym wszystkim biega :]
pzd
sogi czekaja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
ja tam nie wierze takim rzeczom jak mango zakupy itp a wlasnie to jest cos takiego. Wg mnie szkoda kasy na podobne rzeczy, jesli naprawde by to bylo takie swietne to ludzie by nie siedzieli tutaj na forum i nie zadawali tysiaca pytan o redukcji, rzezbie, diecie i wyrzeczeniach, nie wydawali by kasy na spalacze, dodatki do diet itp tylko kupowali by sobie pas za 24 zl i chudli w oczach a jak widzisz niestety tak nie jest!! Wg mnie nie ma co sie zastanawiac nawet nat takimi rzeczami tylko zwyczajnie sobie odpuscic szkoda zachodu, pieniedzy i nerwow jesli okaze sie ze "super wynalazek" nie dziala....

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 462
wracajac do kumpla ktory kupil abgymica to uzywal i po 2-3 tyg czasu zrobily mu sie na ciele hmm cos w rodzaju dziurek :P nie wiem jak to sie nazywa ale takie wglebienia sa do teraz je ma kiedys za to zaplacil 300zl :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ja miałem do czynienia z tym całym motylkiem...
nie kupuj i nikomu nie polecaj!!
NIC NIE DAJE!!

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
g****, jeszce przez ten prąd co wysyla co ssie zepsuje..
aczkolwiek pas neoprenowy -owszem moze nie w odchudzaniu. ale gubieniu wody podskórnej [podobnie jak sauna]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 417
szkoda hajsu na cos takiego

Qla

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 462
czyli co panie batman :D(czyt, f***master:D) ten pasek pomoze nas zgubic zbedne kilogramy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tak ale tylko w 1 dniach jego stosowania- kiedy odplynie woda [ co i tak zdobedzesz bez pasa- podonbnie dziala jak sauna [tyle ze chyba tylu toxyn nie wypocisz co w saunie]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
No to ja wam opowiem fajną historie :)

poszedłem kiedyś do qmpla, pokazał mi abgymnica (chyba tak to sie pisze :F) starsza mu kupiła :) jeszcze wtedy go nie uzywał, posmarował ręke żelem i załozył na biceps ( tak pisało w instrukcji ), teraz trzeba było wybrać program, wybralismy program który nazywał sie odwirowanie :D na początq był przyjemny tak mówił kumpel , wydawał sie lekki więc ustawił na maxa :) po 30sekundach nastąpiło odwirowanie - wygieło mu dłoń zaczeło mu wszystkie palce wykrzywiac :D zaczął sie drzeć gdy próbował sciągnąć ten syf zaczeło go kopać prądem. Gdy już udało sie sciągnąć to wziął sie wkurzył i do szafy wywalił, wydaje mi sie, ze juz nigdy tego nie włączył =] )

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9018
Nawet jakby to cos dało na miesnei to ściegna były by słabe i łątwo byłoby o kontuzje (tak mi sie wydaje)Ale wogóle to jest wprowadzanie klienta w błąd, bo w TV pokazuja wyrzeźbionych kolesi i że niby to po tym. A niestety niektore ludziska sa tak naiwni i to kupuja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
Ja również nie polecam tego urządzenia, sam kiedyś miałem ochote zakupić abgymnica, ale znajomy mi powiedział że to wielka kicha. Ale po samej cenie można wywnioskować że ta maszyna to g**** - 10,15 zł ???.Sam powiedz co możesz kupić za taką cene ?? Także nie kupuj bo nie warto.(reklama robi swoje)

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN dla zupełnie zielonego

Następny temat

maszyna eliptyczna- jaką kupiuć??

WHEY premium