SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć jestem tu nowy. Mam 170cm wzrostu i 60kg - chciałbym jeszcze urosnąć i się rozbudować- słyszałem o genotropinie, (czy to by rozwiązało mój problem?), jeżeli wiecie coś na temat genotropinu to powiedzcie jakie ma działanie, ile kosztuje i jak to stosować. Jeżeli uważacie że to nic mi nie da to może znacie inne środki na mój problem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gonadotropina czyli HCG może chodziło ci o HGH -h. wzrostu somatotropine . Ten środek nie spowoduje raczej przyśpieszenia twojego wzrostu. Nie podałeś ile masz lat
a to ważne . Jeśli twoje kości długie zakończyły swój wzrost
i całkiem się "zwapniły" to nic nie pomoże

Remember
"SMILE NOW , CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
prawdopodobnie nie stać cię na to. oprócz tego musisz brać jeszcze inne specyfiki. Nie napisałeś ile ćwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A-d-a-m,

Jak zalezy ci na tym o czym pisales, to zapomnij ****a o sterydach i wspomaganiu.

Zacznij prowadzic higieniczny tryb zycia, nie pal, nie pij, cwicz, zdrowo sie odzywiaj, nie bierz narkotykow.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Genotropin to szwedzka wersja somatotropiny - hormonu wzrostu. Cena za 36 jednostek 1200 PLN. Na ile to wystarczy?
To zalezy jak bedziesz dawkowal. A jak trzeba dawkowac? To zalezy jaki jest poziom naturalnego STH w Twoim organizmie.
Czy po tym cos urosniesz (na wysokosc, jak sie domyslam)? I tak i nie, to zalezy od bardzo wielu czynnikow.
Tak mozemy brnac dalej. Wszystko sprowadza sie do tego by wykonac odpowiednie badania i zaliczyc konsultacje u endokrynologa, czy kuracja STH w Twoim konkretnym przypadku, w ogole bedzie miala sens.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki chłopaki za odpowiedź!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Czyli nie jest taki drodi... Dwanascie baniek, tylko czy te 36 jednostek starczy na dobry cykl czy nie?

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Genotropin 16j.m. starczy na jakieś 3 dni (2-4 dawek po 2j.m. na dzień)

macek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohormony

Następny temat

zastrzyki wodne

WHEY premium