SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam klopcik:(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siemanko mam pare pytan dotyczacych suplementow.poniewaz jestem normalnie w sprawach suplow troszku zacofany zawsze urzywalem tylko wiadra bialek i gainerow.a wiec tak jestem juz po dwoch cyklach na koksie i wlasnie nie wiem jakie teraz zapodac suplementy zeby choc troche masa sie jeszcze ruszyla na suplach. a wogole czy jeszcze wogole na mnie zadzialaja?? dzieki za wszystkie odpiwiedzi. pozdrowienia

CHRON MNIE BOZE PRZED DIABLAMI W MUNDURZE O NIEBIESKIM KOLORZE!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
kolejnosc jest taka dieta -> suple -> saa...u ciebie zostalo to chyba "zaburzone"(obym sie mylil) i to jest wielki blad...

napisz jak u ciebie z dieta...

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siemanko a wiec powiem tak z dieta u mnie jest oki. i tak jak pisales wczesniej ja najpierw zaczalem koksy brac a suple na koniec.ale dieta oki tylko teraz wlasnie chcialbym sobie jakos pomoc z suplami koksy odstawiam jak narazie. prosze o pomoc

CHRON MNIE BOZE PRZED DIABLAMI W MUNDURZE O NIEBIESKIM KOLORZE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
heh,po cyklu to raczej spodziewaj sie spadkow(zalezy tez od ilosci i co brales),teraz skup sie na diecie zeby to zminimalizowac..
z supli postaw na bcaa i kreatyne,ewentualnie proteine jak masz zbyt
malo bialka w diecie
xl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siema ja wlasnie nie jestem na cyklu tylko juz po nim z 3 miechy i wiem jak zadbac o to zeby nie bylo spadki i jak sie odblokowac i ze trzeba dbac o diete. tylko niestety teraz mi chodzi o to czy da jeszcze rade cos zrobic na suplach dodac cos do bicepsu i wogle gdzie nie gdzie jakies centymetry da sie jeszcze zrobic ta ksobie mysle ze na gainerkach da rade mega masach jakis? niech sie ktos wypowie jak cos wie

CHRON MNIE BOZE PRZED DIABLAMI W MUNDURZE O NIEBIESKIM KOLORZE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
gainery sluza zwiekszeniu kalorycznosci diety...ale piszesz z twoja dieta jest ok...wiec nie ma sensu ich stosowac...mozesz kupic sobie antykatabolik...ale nie licz na efekty masowe...woglole ciezko bedzie pobudzic twoj organizm bo brales srodki duzo mocniejsze...

Pozdrawiam
vegas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna +HMB

Następny temat

PIJ MLEKO - BĘDZIESZ KALEKĄ :-)

WHEY premium