SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 24 lata i straszny problem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 477
mieszkam na brodnie w warszawie.

mam taki problem ze w jakims wieku powiedzmy 18 lat bilem sie dobrze,mam za soba kilka cyklow sterydowych.

waze teraz ponad 90kg.

moim problemem jest to ze dlugi okres czasu przez kilka lat z nikim sie nie bilem a ostatnio mam coraz czesciej zaczepki w nowej pracy itd.

wiem ze jedna osoba sie na mnie czai i chce sie lac.

najgorsze jest to ze kilka lat palilem trawe.od jakiegos czasu wcale nie pale i mam problem tego typu ze boje sie walki,ba boje sie nawet podniesc na kogos glos,wydaje mi sie ze zapomnialem jak sie nie dac i jak sie bronic.wiem ze jesli ktos podszedlby i dal mi w twarz to ucieklbym itd a sam balbym sie i mam opory kogos uderzyc nawet w chwili obrony.

mysle nad jakimis sztukami walki ale w Warszawie i niedaleko Bródna.

jestem w miare silny ale boje sie poprostu.

chce sie apisac na jakies SW i niewiem co wybrac?co moze sie przydac?chce sie przsylozyc.

chodzi glownie o to zebym zaatakowany mial szanse na szybko i mocna z mojej strony wymiane ciosow.

pomozcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 477
boje sie o kolana.w wakacje wyskoczyla mi rzepka,za chwile wskoczyla i boje sie ze to sie powtorzy na treningu lub w czasie sparingu.dzisiaj dopiero ide do lekarza z tym kolanami w zasadzie z kolanem.chce wzmocnic stawy a.flex+glukozamina+msm+kolagen.

cos jeszcze mozecie mi polecic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
Fajną masz prace. Proponowałbym Ci boks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Boks:) dosyć szybka nauka, skuteczne i zarazem proste techniki:) Pozdro

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Na Twoim miejscu zmieniłbym pracę, lub porozmawiał z przełożonymi.
Praca to praca, a nie miejsce na szczeniackie bijatyki.
Dorośli ludzie w naszym kręgu kulturowym raczej wiedzą, że pieści nie rozwiązuja problemów.

A co do ewentualnej SW rozejrzyj sie po forum. Podobnych pytań były dziesiatki, jeśli nie setki.


PS A tymi cyklami sterydowymi to się chwalisz, czy w drugiej częsci pogadamy o potencji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 477
boks jest niedaleko ale w wiekszosci to cwiczenia,niema ringu itd. takze myślę ze musze poszukac boksu ale z jakimis czestymi spraringami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
A robiłeś odblok po tych cyklach?

Bo opisane symptomy wskazują jednoznacznie na obniżenie poziomu naturalnej produkcji testosteronu.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
boks jest niedaleko ale w wiekszosci to cwiczenia,niema ringu itd. takze myślę ze musze poszukac boksu ale z jakimis czestymi spraringami.

Wot kolejny skoksowany d****...
Zanim zaczniesz się prać to się najpierw czegoś naucz. Sparringi sa w boksie metodą szkoleniową dla tych którzy opanowali chodzenie, rotację, pracę barków itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
to, że nie ma ringu nie znaczy, że nie ma sparingów ;o wogóle byłeś na treningu ?

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mlkv a czym podnieść poziom teścia tak na stałe?nigdy nie badałem ale wydaje mi się że w porównaniu do tego jak było np 5 lat temu to miałem większy - teraz jestem jakiś spokojniejszy, wiem że z wiekiem spada poziom teścia

acha i z hydrauliką nie mam problemów
a do autora postu - nie wiem czy zapisanie się na sztuki walki coś da, może lepiej gościa dopadnij po pracy gdzieś jak będzie sam i pogadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"Czym podnieść poziom testa na stałe" - nie da się.

Można sobie zrobić krzywdę nieprawidłowo się koksując, nie robiąc odbloku, robiąc za długie cykle, itd. I wtedy po prostu jądra przestają produkować ile trzeba i jest problem.

Żeby podnieść (czasowo) poziom teścia można stosować suplementy ziołowe, niektóre nawet skuteczne z tego co wspominam.

Alternatywnie można iść do lekarza i dostać plastry testosteronowe.

Naturalnej metody nie ma.

Edit: Ja generalnie myślę jak ktoś ma już te 30+ lat, początki zjazdu teścia i tak dalej to może sobie strzelić ten jeden/dwa przemyślane cykle na teściu rocznie, świat się nie zawali.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2008-11-20 18:17:16

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
jaka to praca? sorry, tak sie pytam z ciekawosci

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wpierw silownia potem sw :)

Następny temat

savate w łodzi (okolice )

WHEY premium