SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 20 lat i silny artretyzm.. moze po odzywkach?:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2812

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
Witam, mam 20 lat.. trenuje sztuki walki, duzo biegam i chodze na silownie jestem aktualnie na cyklu witamina "C" "Cetebe" + magnez + multiwitaminy / L-Glutamina + BCA w plynie + aminokwasy zwykle pochodzenia zwierzecego + Nitrobolon + HMB + Testosterol (biore tylko na noc) + bialko serwatkowe.. 1 raz dzisiaj nękaja mnie silne bole, tak jakbym mial slabe krazenie w prawej nodze.. czesto tak maja starsi ludzie przed zmiana pogody.. nazywa to sie chyba "arttretyzm" bralem z pol roku temu Prohormony i w trakcie cyklu mialem rowniez bole ale obydwu nog.. przy czestej zmianie pogody!.. dzisiaj nie wiem co sie dzieje bo juz nekaja mnie one od kilka godzin czasami przestaje.. uspokoi sie i pozniej znow silny strumien.. rozwarstwia sie po calej nodze:/ ale dlaczego tylko po jednej :( czy moze to byc przez odzywki? moze czegos nie powinienem brac - potrzebuje pomocy bo strasznie sie boje w tym wieku z czyms takim sie spotkac to chyba rzadkosc:/ kreci mnie ta noga.. bol jest dziwny rozprzestrzenia sie od stopy, po piszczel az do kolana czuje jakby w zylach cos sie dzialo :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
a nie bola Cie czasem stawy ??

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie to nie artretyzm !
ja bym poszedł do lek rodzinnego

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
Nie bola mnie stawy.. kreca mnie nogi przy zmianie pogody ale wczoraj caly dzien bolala mnie jedna.. tak jakby w zylach cos narastalo :(
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do fryzjera - MARSZ !!!!!!!!!!!!

Następny temat

CZY ktoś kiedyś zazywał TETRACYCLINUM.

WHEY premium