SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maly dylemacik :P (Son HELP)

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc ostatnio przegladalem oferte na twojej stronie (i jest co wybierac :D). Mam akutalnie kupiona Therme Pro, Amino Anabol i chcialem sobie jeszcze dokupic super mass professional (tak 1kg, bede pic po treningu, bo ciezku u mnie z uzupelnianiem wegla odrazu po)jakies bialko (zastanwailem sie nad HiTec Protein 80). Wlasnie mam dylemat co do bialka... Wpadlem przypadkiem do dzialu Olimp i po prostu zgupialem .. Jakies Whey Pro Matrix, Pure Whey 80 itd. itp. Bylbym wdzieczny za jakas porade ktore bialko najbardziej polecasz (bo nie powiem cena tego whey pro matrix atrakcyjna!!), bo moze bede zamawiac u Ciebie .

Pozdrawiam
ViRuS
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5713
miarka jest, ale trzeba sie sporo naszukac. ja mialem taki patent, ze wzialem widelec i szukalem wbijajac go jak najblebiej- i znalazlem




Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!!

Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu proponuje z miejsca same wegle i to sporą porcje 70-90g
Jesli myślisz o dobrym białku w okolicach potreningowych to dobrym wyborem bedzie nowy koncentrat olimpa lub własnie matrix ( matrix to głównie koncentrat+ pare dodatków)
Mysle ze to dobra opcja!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bullmastif SOG. Jakiej firmy wegle proponujesz (zeby takie zjadliwe byly)?

Pozdrawiam
ViRuS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osobiscie kupuje u Sona cytrynowe carbo olimpa

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak jak mówi Bul, ten zestaw jest dobry. Jeśli chcesz dobre białko w dobrej cenie to nowe Olimpy będą najlepsze. Na pewno znacznie lepsze od hi-tec 80%

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki zlozylem u Ciebie Son zamowienie:
Whey Pro Matrix - 2250g - koniecznie wanilia - 1 opakowanie
Carbo - 1000g - cytryna lub pomarancza (zalezy co masz na skladzie, ale bardziej w kierunku cytryny, sugeruje sie wypowiedza Bullmastifa) - 1 opakowanie
Wiem ze carbo wzielem za malo, ale niestety do szawki mi sie wiecej nie zmiesci (musze przed starym chowac).
Aha tak offtopic jaki polecacie mikser, moze macie jakies podreczny i wygodny mikserek (bo ja zamierzam kupic nowy, bo z moim to zajezdzic sie mozna )

Pozdrawiam
ViRuS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja mam podręczny shaker. Miałem kiedyś taki mały mikserek Moulinexa na baterie, ale padł po kilku miesiącach i ogólnie był lipny.
Shakery są najlepsze i najtańsze

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carbo wsypujesz do butelki 05l zalewasz woda i zabierasz na trening( zaraz po wypijasz) wystarczy poczasac butelka
Biała-te nowe rozpuszczaja się bez problemów, dodaj do 2/3 szklanki wody lub mleka porcje białka letko zamieszaj widelcem i po sprawie. To nie to co hitec, nie wymagaja mixera

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to bardzo ale to bardzo fajnie , wreszczie skończą sie akcje typu: godzina 23.00 wszyscy spia a ja zasuwam shakerem by grudek w bialku sie pozbyc (jadlem wtedy Hitec Proteina)

Pozdrawiam
ViRuS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to masz problem z głowy!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze dalo by sie do tego dorzucic jeszcze jakis ladny shaker jezeli juz wyslales przesylke to trudno ale jezeli jeszcze nie to jakbys mogl to dorzuc shakera (sa u Ciebie na stronie po 13zeta) (wtedy 171zl + 10zlwysylka roznicy mi nie robi)!!

P.S. Na gorze chodzilo mi o mixer...

Pozdrawiam
ViRuS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚCI OLIMPA

Następny temat

Nowe produkty Hi-tec

WHEY premium