SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

makaron

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 333
Witam
Obecnie jestem na masie i wprowadzilem nowy posilek makaron z twarogiem.
Mam problem co do makaronu, kupilem lubella pelne ziarno ale ma bardzo malo kalori 150 i 26 weglowodanow na 100 g
Czy mozecie polecic jakies inne makarony czy lepiej ryz z twarogiem.
Ogolnie ustalilem sobie ze w jeden dzien jem ryz z filetem z kurczaka a w drugi makaron z twarogiem
Z gory dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
michał3339
domer
Dietę warto urozmaicać zmieniając różne źródła białka, tłuszczów i węglowodanów. Wystarczy znać ich najważniejsze źródła.


wiem tylko ze ja 16 lat mam i tak od rodzicow na diete pieniadze wyciagam to chyba nic mi nie bedzie jak raz twarog z makaronem a raz ryz z filetem l?
Jak zarobie w wakacje to bede mial troche lepsza dietke ale rezultaty widac jestem poczatkujacy pozdro


No dobrze, ale rodzice kupują jedzenie do domu więc tak czy siak coś jesz zatem możesz ich poprosić o to aby kupowali produkty dobrej jakości. W Twoim wieku nie zaleca się restrykcyjnej diety, w zupełności wystarczy sama zmiana nawyków żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Kazdy makaron na 100 g ma okolo 350 kcal i 70 g ww. To co piszesz dot. 100 g ugotowanego makaronu. Makarin z twaroguem to disc ubogi odzywczo posilek.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 333
deja vu
Kazdy makaron na 100 g ma okolo 350 kcal i 70 g ww. To co piszesz dot. 100 g ugotowanego makaronu. Makarin z twaroguem to disc ubogi odzywczo posilek.


Dzieki za odpowiedz.
Niewiedzialem ze makaron traci wartosci odzywcze po ugotowaniu wiec chyba go wyeliminuje i bede jadl z ryzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Nie traci wartosci, tylko pęcznieje łapiąc wodę ;). 100g suchego makaronu to ok 200-250g po ugotowaniu( w zaleznosci od tego czy w miarę al dente czy miękka ciapa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nic nie traci. Wszystko ważysz przed ugotowaniem - czy ryż, czy makaron, czy mięso.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 333
deja vu
Nic nie traci. Wszystko ważysz przed ugotowaniem - czy ryż, czy makaron, czy mięso.


Aha to juz kumam dzieki.
A pisales wczesniej ze makaron z twarogiem jest bardzo ubogi odzywczo, czyli lepiej go nie jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Od czasu do czasu można. Dla urozmaicenia. Osobiście nie jestem fanką twarogu, bo są lepsze źródła białka, dlatego też tak napisałam.

Makaron to też bardziej przetworzona postać ww. Czyli kasza/ryż/ziemniaki/owoce będą leszym źródłem ww.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75969 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754497
Dietę warto urozmaicać zmieniając różne źródła białka, tłuszczów i węglowodanów. Wystarczy znać ich najważniejsze źródła.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 333
domer
Dietę warto urozmaicać zmieniając różne źródła białka, tłuszczów i węglowodanów. Wystarczy znać ich najważniejsze źródła.


wiem tylko ze ja 16 lat mam i tak od rodzicow na diete pieniadze wyciagam to chyba nic mi nie bedzie jak raz twarog z makaronem a raz ryz z filetem l?
Jak zarobie w wakacje to bede mial troche lepsza dietke ale rezultaty widac jestem poczatkujacy pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ziemniaki. Są tanie. I to dobre źródło ww. I nie musisz jeść filetów z kurczaka. Można jeść udka (taniej i moim zdaniem smaczniej), podroby, wieprzowinę.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Jeżeli masz 16 lat to wystarczy ze będziesz zwracał uwagę na dobór produktów . Unikał fastfoodow , słodyczy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źle rozpoczęta redukcja

Następny temat

Zawartosc laktozy

WHEY premium