SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ma jakis sens cwiczenie bez zadnej diety??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialbym sie zapytac czy cwiczenie bez zadnej diety daje jekies efekty.
trzeba miec odpowiednia diete zeby byly efekty??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
bez diety są efekty ale mizerne, niby idzie jakaś tam masa ale kiepskiej jakości. jak dla mnie nie ma to sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
ma sens ,sylwetka na pewno wiele zyska i efekty beda aczkolwiek odpowiednia dieta pozwala optymalnie wykorzystac wysilek wlozony w trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
bez odpowiedniej diety można sobie zrobić krzywdę, jeżeli dostarczas organizmowi za mało wartości odżywczych ten nie będzie się w pełni regenerował a to znaczy nawarstwianie się mikrouszkodzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Oczywiście efekty będą i to znaczne na początku, tzn. przez pierwsze 2-3 lata treningu. Potem coraz gorzej, aż wreszcie stop. Dieta pozwala na optymalne wykorzystanie wysiłku, ale tak naprawdę to nawet nie przestrzegając jej zbytnio i tak organizm będzie się budował. Spójrz ile osób np. biega czy jeździ na rowerze i mają całkiem niezłą kondycję kompletnie nie znając pojęcia "dieta".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
z dietom zajdzie sie dalej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Jezeli bedziesz wiedział jakie produkty jeśc, a których lepiej unikać i niekoniecznie trzymał sie ustalonej diety, to juz bedzie dobrze i zawsze wiecej osiągniesz niz na np tostach po treningu hehe

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 872
Moim zdaniem to czy będziesz miał efekty zależy od genetyki.Ja na początku ćwiczyłem bez diety i poza przyrostem siły nie miałem efektu.Jeżeli chodzi o budowe to tak naprawdę nie było specjalnie widać różnicy.Takie coś może zniechęcić, mi wydawało się już że bez koksu nie da się nic zbudować.Można powiedzieć że przez takie podejście męczyłem się rok niepotrzebnie.Chociaż jeśli masz dobrą genetyke i może mimo że nie stosujesz diety odżwiasz się lepiej to będziesz miał efekty.Pomyśl sobie tylko że jeśli nawet masz dobrą genetykę to jakie przyrosty będziesz miał gdy zastosujesz dietę.Ja osobiście bardzo ci to polecam.Odzielną sprawą jest to że mimo iż napoczątku dieta wyda ci się trudna to pózniej gdy się przyzwyczajisz będziesz miał wiele satysfakji, i nauczysz się samodyscypliny która może być ci pomocna w innych dziedzinach życia.
Pozdrawiam.

weecek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Na poziomie amatorskim genetyka nie odgrywa kompletnie żadnego znaczenia. Owszem, może powodować, że przy tych samych warunkach jeden będzie miał w bicepsie 60cm, a drugi zatrzyma się już na 58, ale czy dla amatora to się liczy? Albo kształt mięśni, ich "plastyczność" - porównaj sobie właśnie biceps różnych kulturystów - to jest genetyka. Tymczasem różnice między tym z pierwszego miejsca i np. piątego masowo są niemal zerowe. Myślę, że przeciętny szary człowiek wręcz nie jest w stanie wskazać, który z Mr. Olympia wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
mam qpla ktory w zyciu na oczy silowni nie widzial a w przedramieniu ma 32 a w bicu 38 (17 lat) reszty wymiarow nie znam.. ale jest zajefajniebiscie zbudowany przy zerowym wysilku z jego strony... I GDZIE SPRAWIEDLIWOSC NA TYM SWIECIE ? EHH GENETYKA CZYNI CUDA

...rozłóż uda...uwież mi kochanie potrafie czynić cuda...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
może raczej naiwność czyni cuda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

o co chodzi gainerach

Następny temat

Bób (czy jak to sie pisze) :)

WHEY premium