SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maść na krwiaka i problem z barkiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
mam dwa problemy:
1. okolo pol roku temu pod kolanem zrobil mi sie krwiak po uderzeniu. byelm z tym u lekarza, robilem przeswietlenie, musialem tylko smarowac kolano jakas mascia i to wszystko. krwiak zszedl i nie bylo praktycznie zadnych problemow. do tej pory nie odczuwalem bolu, ale wczoraj przejechalem rowerem okolo 80km w dosc trudnych warunkach i kolano zaczelo mnie bolec, tylko te po kontuzji, drugie nie boli wiec to nie z jakiegos przemeczenia itp. nie chce za bardzo z tym zwlekac i wole miec problem z glowy. teraz gdy sytuacje juz przedstawilem to mam pytanie: jaka masc byla by na to najodpowiedniejsza?
2. od okolo dwoch tygodni boli mnie bark w takim dosc dziwnym miejscu. jest to tak jakby zakonczenie kosci obojczykowej. boli mnie tak jakby na wierzchu a nie w srodku i to tez tylko przy niektorych ruchach. nie wiem za bardzo co z tym w ogole robic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
od urazów jest podwieszony post !
a o maściach setki razy było

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cholesterol

Następny temat

Dziwne obiawy termiczne

WHEY premium