SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

Wysłana -
Dzień dobry

Od 6 miesięcy biorę omnadren, początkowo miało to być HTZ ze względu na problemy z osią podwzgórze przysadka
ale szubko przerodziło się to w iniekcję co 5 dni, czyli ciut częściej niż na zwykłym HTZ

proszę powiedzcie co taki zwykły szarak powinien kontrolować, np teraz gdy mija pół roku, robiłem badania, morfologię, lipidy i taki ogólny pakiet.

Tak, chodzę na siłownię, ćwiczę, próbuję coś zmienić bo było kiepsko, teraz są pewne zmiany na lepsze w moim wyglądzie i samopoczuciu.

mam 40 lat .
serce jakoś powinienem sprawdzić ?
wątrobę ?
nerki ?

przyjmuję omnadren 1x w tyg
anastrozol codziennie 1 tabl ( nie jest to za dużo wg wyników)
1x w miesiącu przez tydzień HCG o łącznej wartości w granicach 5tyś JM
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Prolaktyna
Progesteron
Estradiol
I reszta standardowe zdrowotne
Wysłana -
i to już ? już wszystko ? nic więcej nie jest poddane jakiemuś ryzyku ?
Wysłana -
miausz
i to już ? już wszystko ? nic więcej nie jest poddane jakiemuś ryzyku ?

a co ma ryzyko do badań. Pełna morfologia zobrazuje stan, zaalarmuje gdy coś się zacznie sypać. Masz 42 lata !!!! z omką czy bez niedługo pójdziesz do piachu.

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-11-23 17:26:19
Wysłana -
pierwsze trzy wyniki są z 21-X natomiast dwa ostatnie są z 4-XI

wg wszystkich znaków na tych wynikach jest jak najbardziej ok

czy ma ktoś inne zdanie i powinienem coś drążyć ?

powyższe z jednego wkłucia

i poniższe też z jednego wkłucia, daty różne gdyż data na wyniku jest datą przyjścia

Zmieniony przez - miausz w dniu 2015-11-23 17:45:20
Wysłana -
bilirubina, ALAT, ASPAT, kreatynina - czyli nerki i wątroba??? były badane, dodatkowo OB - stan zapalny, cukier itd itp.
te co wrzuciłeś są super

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-11-23 17:49:19
Wysłana -
Zasadniczo co ma sie dziac ? ludzie sa na cyklach po 3-4 lata i grube dawki, mnogosc substancji i sie nic nie dzieje przy standardowej morfologii itp. armidex probowal bym w ogole nie dawac, ale dawka 1mg/ed za duza maks 1/4 tab przy takiej niskiej dawce.
Wysłana -
MarcelQ
Zasadniczo co ma sie dziac ? ludzie sa na cyklach po 3-4 lata i grube dawki, mnogosc substancji i sie nic nie dzieje przy standardowej morfologii itp. armidex probowal bym w ogole nie dawac, ale dawka 1mg/ed za duza maks 1/4 tab przy takiej niskiej dawce.

anastrozol

dawałem pół i estradiol miałem na około 40-60 a wtedy zero współżycia
Wysłana -
Powaznie ?? jak ja dawalem 0,25mg do 1g testa to zero roznic miedzy 500mg testa bez a 1000mg testa z ari - kiedys dawno... a co do Ciebie to sam wiesz jak jest dla Ciebie dobrze, potraktuj moja opinie jako cos osobliwego i Ciebie nie dotyczącego w takim przypadku sugerowałbym Ci tez zmienic co jakis czas estr testo na enana, np. prolongatum dawak 200-300mg zamiast tej 250mg omy, sproboj moze na samopoczuciu odnotujesz plusik.
Wysłana -
MarcelQ
Powaznie ?? jak ja dawalem 0,25mg do 1g testa to zero roznic miedzy 500mg testa bez a 1000mg testa z ari - kiedys dawno... a co do Ciebie to sam wiesz jak jest dla Ciebie dobrze, potraktuj moja opinie jako cos osobliwego i Ciebie nie dotyczącego w takim przypadku sugerowałbym Ci tez zmienic co jakis czas estr testo na enana, np. prolongatum dawak 200-300mg zamiast tej 250mg omy, sproboj moze na samopoczuciu odnotujesz plusik.

tak, całkiem poważnie, tak właśnie mam dziwnie z tym E2 i anastrozol'em , inaczej niż większość- z tego co czytam

z jednej strony chętnie bym spróbował inny test, ( odkrył nieodkryte- jak dla mnie ) ale z drugiej jak mam chleb to nie szukam bułek, jedyną moja bolączką jest własnie duża wrażliwość na skoki estradiolu a tak to na samopoczucie nie narzekam
Wysłana -
Przy omenie moga byc wikesze skoski estro bo wieksza kumulacja nadluzszego estru przy prolonatum( jak masz dostep do omnadren to analogicznie w Twoim zasiegu powinien byc prolongatum) mniejsza kulumacja przy dluzszym czasie stosowania.
Strona 1 z 23
Dodaj odpowiedź