SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite
Chłopie odstaw koks bo się psychicznie wykończysz

a dlaczego tak uważasz ?
jeśli dlatego, że chcę wiedzieć jak najwięcej toi dziwi mnie Twój wpis.


brak prawidłowego porozumienia przysadki z pozostałymi organami, HTZ tak czy siak
a temat zgłębiam bo taki już jestem .

skoro już coś w siebie ładuję to chcę o tym wiedzieć jak najwięcej, chyba nie ma w tym nic złego


Zmieniony przez - miausz w dniu 2017-06-26 09:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Problem polega na tym ze większość informacji jakie można odnaleźć na internecie tj. Artykuły na temat dopingu w jakiej Kołbiel formie głównie opisują jakie to sterydy są złe i mocno wyolbrzymiają ich negatywne skutki których czasami w ogóle nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
miausz


skoro już coś w siebie ładuję to chcę o tym wiedzieć jak najwięcej, chyba nie ma w tym nic złego



Zmieniony przez - miausz w dniu 2017-06-26 09:30:49


Jak już to powinno być odwrotnie -najpierw czytasz a potem ładujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite




Jak już to powinno być odwrotnie -najpierw czytasz a potem ładujesz


zacząłem wg poleceń lekarza, jadę aptecznymi środkami, szybko się zorientowałem, że wg jego zaleceń to trochę lipa

a to powyższe Twoje stwierdzenie, 100% racji, jednak zaczynając delikatnie nie postąpiłem jak ten ostatni i największy idiota .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Androgeny w organizmie są ściśle kontrolowane, więc skutki ich działania są istotne, podobnie jak dla przykładu poziom cukru we krwi czy jej pH.

Podawanie egzogennych analogów to zupełnie co innego niż endogenna produkcja.
Nie ma całej "otoczki" w postaci wytwarzania i działania hormonów i peptydów tropowych (kontrolujących inne hormony) oraz jest nieco inny czas łączenia się z receptorem (to na razie teoria, ale prawdopodobnie organizm rozróżnia swój, a syntetyczny hormon), co może sprawiać, że AAS dla niektórych są ciężkimi lekami, a dla innych nie bardzo, polimorfizm genetyczny w uproszczeniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie, a to forum gromadzi sporo mądrych ludzi i po to tu piszę i wstawiam wyniki często robionych badań żeby jak najwięcej wiedzieć o tym co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Opierać się na tutejszej opinii praktyków - super.
Ale pamiętaj też, że musisz sam się uczyć siebie, czyli porównywać samopoczucie z wynikami badań i tym, co robisz, słowem prowadzić dialog z własnym ciałem.
Ludzie, którzy czegoś używają, mają tendencję do przecenienia korzyści i minimalizowania sajdów.
Znowu teoretycy mają odwrotnie, jak lekarze i farmaceuci, demonizują uboki, a poddają w wątpliwość pozytywy...
A prawda leży jak zwykle po środku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diploid
Opierać się na tutejszej opinii praktyków - super.
Ale pamiętaj też, że musisz sam się uczyć siebie, czyli porównywać samopoczucie z wynikami badań i tym, co robisz, słowem prowadzić dialog z własnym ciałem.
Ludzie, którzy czegoś używają, mają tendencję do przecenienia korzyści i minimalizowania sajdów.
Znowu teoretycy mają odwrotnie, jak lekarze i farmaceuci, demonizują uboki, a poddają w wątpliwość pozytywy...
A prawda leży jak zwykle po środku.


staram się robić tak jak mówisz, porównywać samopoczucie oraz wszystkie odczucia z wynikami badań i dawkami leków ...
no i właśnie staram się zawsze ocenić obiektywnie
nie oczekuję i ine polegam w 100% na tym co przeczytam, zawsze jest to jakaś wiadomość, jakiś kierunek do rozważenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładine miesiąc temu zmniejszyłem dawkę do 1/2 ampułki omnadrenu e3d i zaczynają mi sie robić koszmarne parchy
tak jak poprzednio na tej dawce, na wysokiej dawce tego nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed świętami trochę luźniej w robocie, podjechałem zrobić badania
po trójglicerydach można zauważyć jak wyglądało moje jedzenie w dzień przed badaniem, nażarłem się dużo kalorii, luz w robocie widać nie służy moim wynikom trójglicerydów i cholesteroli

zastanawia dopisek " surowica lekko opalizująca"
szperając w sieci podejrzewam, że ma to związek z trójglicerydami tak wysoko






no i progesteron beznadziejnie nisko



Zmieniony przez - miausz w dniu 2017-12-20 22:06:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

Wiecej