SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dalsze wyniki z tego samego dnia
pobranie w dniu kilka godzin tuż przed iniekcją omnadrenu

nie satysfakcjoinuje mnie to co pokazano we wskazaniu HCG bo chciałbym wiedzieć ile było dokładnie, następnym razem poproszę o wynik z rozcieńczeniem .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Masz już złotą karte w labie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
Masz już złotą karte w labie?


jeszcze nie

ale mam rabat

dążę do ideału, nie lubię polegać na domniemywaniu, domysłach, lubię wiedzieć jaki jest stan faktyczny

i co zauważyłem
przy iniekcji e4d poziom tuż po niej było około 2200 na normę do 827
a przy iniekcji e3d poziom tuż po niej był około 4000 na normę do 827

i tu trzeba podkreślić, że jest znacząca różnica w samopoczuciu, w sensie na 2200 jest tak se, na 4000 jest ekstra ale czuć, że jest ciut za dużo ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Wynik testa całkowitego jest nieporównywalny. Dla przykładu bije jeden środek w jednej dawcę i częstotliwości a wynik raz miałem nawet w widełkach gdzie zazwyczaj mam >3500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigMen
Wynik testa całkowitego jest nieporównywalny. Dla przykładu bije jeden środek w jednej dawcę i częstotliwości a wynik raz miałem nawet w widełkach gdzie zazwyczaj mam >3500


ciekawe to co piszesz, czy aby dobrze rozumiem ?
wykonując iniekcję środka aptecznego w jednej częstotliwości i jednej dawce, na wynikach może być rózne wskazanie ?
tak jakby raz był silniejszy a raz słabszy ?
( co do omnadrenu to na przestrzeni 2 lat zrobiłem bardzo dużo razy badanie i mniej więcej się to zgadzało cały czas )

takie wrażenie mam co do HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Badając krew badamy ilość testosteronu we krwi a nie we flakonie. Na sam wynik nie wpływa tylko dawka podanego leku ale również wiele innych pomijanych czynników. Ja także wykonałem wiele badań i miałem wyniki które znacznie od siebie odbiegały a wykonywane były na jednym środku i jednej dawcę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigMen
Badając krew badamy ilość testosteronu we krwi a nie we flakonie. Na sam wynik nie wpływa tylko dawka podanego leku ale również wiele innych pomijanych czynników. Ja także wykonałem wiele badań i miałem wyniki które znacznie od siebie odbiegały a wykonywane były na jednym środku i jednej dawcę.


chcę wiedzieć, napisz rozwinięcie, byłem przekonany, że co we flakonie to na wyniku, napisz więcej, proszę, lub podeślij jakiś link .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jeśli by było tak jak piszesz to był by prosty przelicznik 1mg z oleju = x mg/ug/ng we krwi. Jest nawet oddzielny temat na forum na temat badań gdzie w dyskusji bierze udział spora ilość osób. Możesz odszukać i poczytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigMen
Jeśli by było tak jak piszesz to był by prosty przelicznik 1mg z oleju = x mg/ug/ng we krwi. Jest nawet oddzielny temat na forum na temat badań gdzie w dyskusji bierze udział spora ilość osób. Możesz odszukać i poczytać.


niestety nie udało mi się odszukać, jeśli ktoś z czytających potrafi to odnaleźć to zwracam się z prośbą o wstawienie linka.

Ja rozumiem, że to oczywiście jest kwestia osobnicza, czyli taki a taki osobnik po takiej a takiej dawce, na wyniku pokazuje takie a nie inne stężenie,
ale, że jeden i ten sam osobnik, po jednej i tej samej dawce pokazuje różne stężenia ?
tego nie wiedziałem, znaczy się spodziewam się, że nie będzie to wynik kropka w kropkę natomiast spodziewałem się, że nie będzie to wynik różniący się krotnością wskazania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Chłopie odstaw koks bo się psychicznie wykończysz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

WHEY premium