sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

Wysłana -
dalsze wyniki z tego samego dnia
pobranie w dniu kilka godzin tuż przed iniekcją omnadrenu

nie satysfakcjoinuje mnie to co pokazano we wskazaniu HCG bo chciałbym wiedzieć ile było dokładnie, następnym razem poproszę o wynik z rozcieńczeniem .

Wysłana -
Masz już złotą karte w labie?
Wysłana -
flex1976
Masz już złotą karte w labie?

jeszcze nie

ale mam rabat

dążę do ideału, nie lubię polegać na domniemywaniu, domysłach, lubię wiedzieć jaki jest stan faktyczny

i co zauważyłem
przy iniekcji e4d poziom tuż po niej było około 2200 na normę do 827
a przy iniekcji e3d poziom tuż po niej był około 4000 na normę do 827

i tu trzeba podkreślić, że jest znacząca różnica w samopoczuciu, w sensie na 2200 jest tak se, na 4000 jest ekstra ale czuć, że jest ciut za dużo ....
Wysłana -
Wynik testa całkowitego jest nieporównywalny. Dla przykładu bije jeden środek w jednej dawcę i częstotliwości a wynik raz miałem nawet w widełkach gdzie zazwyczaj mam >3500
Wysłana -
BigMen
Wynik testa całkowitego jest nieporównywalny. Dla przykładu bije jeden środek w jednej dawcę i częstotliwości a wynik raz miałem nawet w widełkach gdzie zazwyczaj mam >3500

ciekawe to co piszesz, czy aby dobrze rozumiem ?
wykonując iniekcję środka aptecznego w jednej częstotliwości i jednej dawce, na wynikach może być rózne wskazanie ?
tak jakby raz był silniejszy a raz słabszy ?
( co do omnadrenu to na przestrzeni 2 lat zrobiłem bardzo dużo razy badanie i mniej więcej się to zgadzało cały czas )

takie wrażenie mam co do HCG
Wysłana -
Badając krew badamy ilość testosteronu we krwi a nie we flakonie. Na sam wynik nie wpływa tylko dawka podanego leku ale również wiele innych pomijanych czynników. Ja także wykonałem wiele badań i miałem wyniki które znacznie od siebie odbiegały a wykonywane były na jednym środku i jednej dawcę.
Wysłana -
BigMen
Badając krew badamy ilość testosteronu we krwi a nie we flakonie. Na sam wynik nie wpływa tylko dawka podanego leku ale również wiele innych pomijanych czynników. Ja także wykonałem wiele badań i miałem wyniki które znacznie od siebie odbiegały a wykonywane były na jednym środku i jednej dawcę.

chcę wiedzieć, napisz rozwinięcie, byłem przekonany, że co we flakonie to na wyniku, napisz więcej, proszę, lub podeślij jakiś link .
Wysłana -
Jeśli by było tak jak piszesz to był by prosty przelicznik 1mg z oleju = x mg/ug/ng we krwi. Jest nawet oddzielny temat na forum na temat badań gdzie w dyskusji bierze udział spora ilość osób. Możesz odszukać i poczytać.
Strona 22 z 22
Dodaj odpowiedź