SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowałem się na podjęcie próby zmiany, będę teraz wbijał pół ampułki co drugi dzień, nawet fajnie to wchodzi insulinówką, będzie więcej kłucia ale powinien być dość stały poziom oraz efekt ilościowy jakbym wbijał 1 amp e4d .
Zrobiłem też dzisiaj trochę więcej badań ze względu na złe samopoczucie w ostatnim czasie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205427
Tez jakis pomysl, osobiscie preferuje jeden estr albo propionat albo cypionat albo enanthate.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadę na aptecznych lekach, więc mam do wyboru jedynie omnadren i T.prolongatum, jako, że ostatnio są jakieś trudności, złe samopoczucie itp,(stąd wzmożone kombinowanie, więcej badań i szukanie) to nie chcę w jednym czasie wprowadzać wielu zmian, bo nie dojdę do ładu już wcale .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przyszło już parę wyników

aminotransferaza jest nowością poza zakresem- zastanawia




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omnadren biorę lekko 2 lata od ~maja 2015 ( o ile dobrze pamiętam- do sprawdzenia)
w tym czasie takie zaszły zmiany w moim mięśniu sercowym

pierwsze wymiarowanie było jeszcze przed omnadrenem
z pomiarów wynika, że urosło bardzo znacząco i obecnie przekracza niektóre wymiary granicznej normy, czyli jest obecnie już przerośnięte











Zmieniony przez - miausz w dniu 2017-06-23 00:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wynik alt jest niczym, nie ma o czym rozmawiac
a z sercem tak bywa niestety
co do towaru, mozesz naciagnac obietosc x a wbic obietosc y, to moze w pompce poczekac kilka dni, nie ma zadnego problemu


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-06-23 02:57:40

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z sercem tak niestety bywa, co dalej ?
jakieś środki zapobiegawcze ?
czy to będzie tak rosło dalej czy jest gdzieś tego kres ? mam nadzieję, że kres nie jest w piachu

Wcześniej nigdy nie trenowałem nic, więc zmieniły się dwa czynniki podstawowe, pojawił się syntetyczny test oraz zacząłem trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205427
Normalna reakcja organizmu przerost miesnia sercowego aby sprostac nadmiernemu wysilkowi fizycznemu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to trzeba się tym martwić ?
może to trzeba do tego dobrać taki a nie inny rodzaj trenowania ?

chyba będę musiał jeszcze konkretniej się za to wziąć, dopracować dietę usystematyzoiwać konkretniej treningi w sensie większego uporządkowania tego

( tak na marginesie uważam ten konkretny swój temat za dobry ze względu na mnogość wstawionych badań :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205427
Nie ma zadnych podstaw do obaw, pilnuj estradiol bo jest lekko ponad norme.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

Wiecej