SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ale to tam w sumie "groszowe" sprawy przy tych stezeniach, chociaz moze byc roznica... rozne estry roznie ludzi robią,

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Dawka testa bezpieczna ale tyle anastrozolu to balbym sie wziac. Wydaje mi sie ze ruszy cholesterol

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364358 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668898
za nisko to e2 stanowczo , jakoś nie chce wierzyć że przy estradiolu 60 miałeś problemy z libido ?
a jak jest teraz ? jak stawy? przy niskim e2 też libido padnie
nie można za nsko zbijac tego hormonu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Polowa skali to niezupelnie za malo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364358 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668898
no może tak u nie się najlepiej sprawdza 10-20 oczek nad normą jest idealnie wtedy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Napewno nie 1mg , 0,25 mg w dniu iniekcji lub wcale , ja bym tak robił, choć zgodnie z modą preferuję exe.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
za nisko to e2 stanowczo , jakoś nie chce wierzyć że przy estradiolu 60 miałeś problemy z libido ?
a jak jest teraz ? jak stawy? przy niskim e2 też libido padnie
nie można za nsko zbijac tego hormonu


no to powiem wprost i dokładnie jak było
przy estradiolu 50-70 to czy pożycie w ogóle będzie było loterią
mała gra wstępna, wszystko niby ok ale po minucie od rozpoczęcia zabawy głównej juz po robocie, szmata totalna i nic nie było w stanie przywrócić sprawności- irytujące to w cholerę
przy estradiolu 40 udawało się skończyć, marnie bo marnie ale się udawało
przy estradilu 30 całkiem nieźle
przy 20 zaczyna mnie to prześladować podczas gdy przy powyższych nawet mi nie przychodzi na myśl..... to na ~20mogę aż do kości, bez końca, kończę kiedy ja chcę skończyć .

obecnie, przy takim estradiolu, gdzieś tam wydaje mi się, że stawy w ramionach czasem delikatnie coś dają o sobie znać .

powyższe badania są własnie na całym anastrozolu a lipidy są ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robiłem znów badania, nie wszystkie są gotowe ale część juz wkleję .

Co się zmieniło, zmienił się zastosowany inhibitor aromatazy, zamiast anastrozolu jest obecnie symex, pół tabletki na dzień, reszta jak dawniej.















z powyższych parametrów, które odbiegaja od normy można wnioskować, duże zagęszczenie hemoglobiny, gęsta krew ( ? ) czy jakoś na to powinienem zareagować ?

Oraz podwyższony mocznik co jest efektem diety bogatej w białko lub kilka dni temu przebytej choroby .


Zmieniony przez - miausz w dniu 2015-12-18 20:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nic nie zrobisz z hemoglobina, jeszcze jest w normie jak widac, czy pojdzie wyzej ciezko gdybac, wiele osob ma z tym problem i jest to problem dosc powazny a czesto ignorowany,
Gesta krew moze sie rowniez latwiej zlepiac wiec czesto podaje sie acard 75mg
reszta ok, nie ma sie czym przejmowac
Nastepnym razek jak juz robisz tarczyce to rob fT3 bo to jest najwazniejsze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364358 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668898
TSH ma w środku normy to ft3 powinno tez być si

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

WHEY premium