SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mała kontuzja mięśnie barku - Co robić?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 51 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1013
Witam!

Ostatnio boli mnie bark jest to zdecydowanie kontuzja mięśnia, nie wiem co mam robic, czy zrobić przerwe jeśli tak to jaką - czy tydzien wystarczy?, czy może zalożenie opaski elastycznej pomoże? Czy w takiej opasce można normalnie ćwiczyć bez pogarszania kontuzji (bo ze się da cwiczyć w opasce to wiem)?
Jeśli byłaby to kontuzja barku - stawu to opaska by pomogła (kiedyś miałem właśnie małą kontuzje stawu łokciowego i opaska spisala się wyśmienicie), ale co robić w przypadku kontuzji mięśnia?

Kurde trochę się boję tej przerwy bo kiedyś miałem kontuzje męśnia klatki (za słaba rozgrzewka przed treningiem) i 2 miesiące szlak trafił ale kontuzja była też większa bo nawet przy oddychaniu to bolało.

Dziękuję za rady bo dziś mam trening barków ..... a może już nie mam .....

Prawdziwe życie zaczyna się po 50-tce ..... w bicepsie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
primo - archwium SFD
secudno - wróżek tu nie ma, nikt Ci nie powie kiedy możesz wrócić do treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 51 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1013
Ale zes mi pomógł.... mam dzis trening i nie wiem czy isc czy nie, nie mam teraz czasu na przekopywanie sie przez wyszukiwarke.

Jak ktos moze to bardzo prosze o porade.

Prawdziwe życie zaczyna się po 50-tce ..... w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
no.
ja tez nie mam czssu pisać 10 x to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
nooo ja pomoge

do lekarza

najlepiej do sportowego, i jeszcze teraz lykaj jakies przeciwzapalne (diklofenac, diclac)

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Wiem, że temat stary, ale jak kontuzja, to tylko lekarz albo rehabilitant (czasem to drugie lepsze od pierwszego). W gdańsku dobry rehabilitant (pomógł mi mocno) ma gabinet we Wrzeszczu jak wychodzi się z skm-ki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3444
Kanibal
Myślisz że nadal ma problem czy iść na trening z kontuzją czy nie ?
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czemu ludziom z NADCISNIENIEM jest goraca?

Następny temat

wieksze piersi

WHEY premium