SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lydeczki znowu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
czy urosna mi miesnie lydek jak znowu zaczne biegac?

chatcat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1799
Witam
Napewno miesien pracujacy jest miesniem rosnącym ale same biegi to nie wszystko.Najlepiej zastosowac jeszcze pare cwiczen.
Dobre jest
wspięcia na palcach stóp (stając, siedząc, z pochylonym tułowiem)
To powinno ci wystarczyc


Bartek

Dąż do doskonałości
Mistral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
hmm ale mi chodzi o to zeby wyszczuplic lydki a nie przypakowac bo przypomniam ze jestm dziewczyna i mam juz spore miesnie lydek i nie chce miec wiekszych a od biegania chudna mi udka...

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na łydki niezły jest bieg w miejscu po twardej nawierzchni na bosaka, lub w skarpetkach - np. na kafelkach w łazience - łydki na prawdę się przy tym męczą (przynajmniej moje). 10-20 min. takiego biegu dziennie to IMO wystarczająca dawka - trzeba jednak uważać, żeby nie sobie niczego przy tym nie ponaciągać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
'chodzi o to zeby wyszczuplic lydki a nie przypakowac '

To nie biegaj szybko - sprinty znakomicie powiększają mięśnie łydek. Wystarczy, że nie będziesz wybijać się z palców.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
W jednym z postow pytano jak powiekszyc lydki i odpowiedzi byly ze to specyficzny miesien,bardzo wolno rosnie,wiec chyba od samego biegania raczej wyszczypleja(rzezba) ale nie urosna.Pozdrw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biegam!!

Następny temat

Pośladki

WHEY premium