SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lutkaa/blog-powrót do sylwetki sprzed ciąż:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14306

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
Witam jako kolejna kobieta dołączam do Waszego grona.Liczę na Wasze wsparcie i fachowe rady za które z góry dziękuje!!!

Wiek: 27 lat
Płeć: K
Wzrost: 170cm
Waga: 79kg
obecnie( na poczatku roku)
biust- 104cm ( 120)
talia- 82cm (103)
biodra - 104cm(115)
udo - 63cm (70)
łydka - 41cm
ręka-32cm

Moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej , której mam niestety sporo( pozostałości po obu ciężkich ciążach). Chce pozbyć sie tłuszczyku i mieć jedrne i zgrabne ciało Sport jest częścią mojego życia od dzieciństwa . Niestety z przyczyn zdrowotnych miałam kilkuletnią przerwe ...ale za to mam dwójkę wspaniałych dzieci Teraz przyszedł czas na mnie- powróciłam do stylu życa, który kocham- czyli ruch i zdrowe odżywianie! Zmagam się z kg od kilku miesięcy ,tak konkretnie od 3 - gdzie udało mi się zrzucić ok 16kg - jest ich jednak jeszcze sporo do zrzucenia więc walka trwa- nie poddam się dopóki nie osiągnę celu!!!

trening przede wszystkim aeroby - godzina 5 razy w tygodniu z tętnem 130
od miesiąca dołożyłam treningi - narazie w domu - 3 razy w tygodniu

dieta jem 5 posiłków o regularnych porach co 3 godziny , w każdym pełnowartościowe białko
jadam sporo warzyw( w każdym posiłku)
w diecie stosuje zdrowe tłuszcze

obecnie jestem po zabiegu i kuracji antybiotykowej i mam tygodniowa przerwe w ćwiczeniach:( więc jak tylko lepiej się poczuję zacznę ćwiczyć dalej:) dieta oczywiście zachowana - nawet w święta nie dałam się i dietę zachowałam w 100%

Narazie tyle , mam nadzieję , że nie zanudziłam- zapraszam . W najbliższym czasie wstawie rozpisaną dietę z rozkładem BTW i tu liczę na Wasza pomoc , korektę itp .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Witam Cię Widze ze zapału nie brakuje...jak przeczytałem ze nawet dieta w świeta była to naprawde jestem pełen podziwu czekamy na ewentualne fotki i diete

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
witam , zapału owszem nie brakuje:) niestety w trakcie obu ciąż strasznie utyłam , nie zdążyłam zrzucić wszystkiego po pierwszej i kolejna ciąża pozostawiła mi mase kolejnych kg:( obiecałam sobie że nie dam za wygraną i nie spocznę póki nie wrócę do mojej dawnej sylwetki!!! Wstyd przyznać , ale w drugiej ciąży osiągnęłam wage aż 110 kg - sporo jeszcze przedemną ale wierzę, że dam rade! 31kg za mną więc 19 kg dam radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2511
Witamy i powodzenia w realizowaniu planu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
napewno dasz rade widze bardzo szybko idzie to na lato bedzie cud miód i malina

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
mam jeszcze pytanie - może ktoś się orientuje jak metabolizm pracuje po zaprzestaniu karmienia piersią/???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak jadlas wiecej w trakcie, to sobie to odpusc, poza tym bez zmian. Jakby nic sie nie stalo. Dziewczyny co schudly za bardzo wracaja do swojej wagi (rownowagi).
Acha no i organizm bardzo sprawnie w tej chwili wychwytuje skladniki odzywcze z pokarmu (najwyrazniej ma sie sprawniejszy caly uklad pokarmowy), bo musi odbudowac uszczkniete zasoby, szczegolnie wapnia, dzieki czemu karmiace piersia maja rzadziej osteoporozą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
dziekuje obli- zmartwilas mnie troche...skoro te co schudly wracaja do wagi tzn ze odstawienie od piersi nie bedzie dzialac korzystnie na moja redukcje:( ale szczerze powiem , przy pierwszym dziecku karmiac piersia kg pieknie spadaly , teraz spadlo cos ale nie wiele i koniec...tak czy siak nie dam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Powodzenia!!!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No nie ma bata, jak ci przestanie "brakowac" tych ~500kcal to nie ma zmiluj. A dziewczyny co dlugo karmia (albo karmia bedac na diecie antyalergicznej) sa tak wychudzone, najczesciej, ze powrot do (rowno)wagi jest bardzo pożądany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
obli , sugerujesz ze mam obciac zapotrzebowanie kcal o 500??/ wedle moich wyliczen dla 80kg zapotrzebowanie to 1900kcal - przyjmujac 2g białka - wyszło mi B-160g T-97,7g W-95g
mam tak zostawić czy obciąć??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW dla początkującego bez nadmiaru sprzętu

Następny temat

Ratunku ... potrzebuje dobrej rady ;]

Wiecej