SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ludzie tu sie znaja i odpowiedza no moje pytanie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
cos ta tluszczowa mi slabo idzie,bylem na niej 2 tygodnie zrobilem wtedy 1 ladowanie na 36 h(wszystko jadlem,ale nie mieszalem tl i ww),pozniej bylem znow 5 dni na tlustym i nic,a nic nie schudelem,a mam delikatnie liczac 10 kg do zrzucenia,wiec nie powinno isc tak ciezko
od 2 tydodnia biegam naczczo i tak dalej i teraz znow postanowilem wziazc sie za tluste,ale bardzo szczegolowo,ale sam nie wiem czy to ma sens.ciagle drecza mnie te kalorie z tlustego:na co lepiej zwracac uwage na liczbe kalorii czy na to,ze musze dostarczyc okolo tych 2g bialka?
i jaki powinien byc minimalny stosunek tych tluszczow,bo ja laze gdzie tak kolo 1:1,5-2,ale moze to za duzo?
pomozcie cos,bo postanowilem,ze dam sobie jeszcze tydzien na tlustym i jak nie poleci ani kg schodze na niskie ww,i jeszcze jedno czy smietana kremowa tortowa,ktora nie ma etykiety bedzie dobra w tej diecie,chyba jej nie slodza,ale moze to przez to?
czy smietany trzeba spozywac duzo czy moze tez ja unikac ze wzgelu na zawarte w niej do 7 g ww?
dzieki


"Bog jest moim przyjacielem, niczego mi nie braknie, prowadzi mnie za reke, pozwala chodzic po zielonych pastwiskach"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dzieki Reggie
dzieki Biniu

ladowania rowniez jedyna uwaga gdy zaczynasz zauwazac napelnienie woda koncz ladowanie nie ma sensu juz wiecj ladowac (przechodz back na tluszcze)
CZYLI W SUMIE SUCHA TEORIA JEST DO NICZEGO.. ALE JA OGOLNIE JESTEM DOSYC "CZULY" NA WSZYSTKIE ZMIANY WW W DIECIE I NAWET JAK INNI NIE ZAUWAZA - JA ZAUWAZE ZE JESTEM BARDZIEJ NAWODNIONY

poszperam jak znajde chwilke ...a nawiasem mowiac - dosyc ciekawe ten artykul ... pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13036
a ja zrobilem sobie w sobote ładowanie<- do soboty chudłem , a teraz jakos chyba przytyłem..... a nie rpzekraczam 20 g węgli...

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bialka 1,5-g na kg ciala
ww do 50g dziennie, tluszczy tak, aby nie byc glodnym i nic wiecej
zadnych stosunkow !!

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
o dzieki
takich odpowiedzi oczekiwalem
powiedz mi jeszcze Biniu, ile sie taka diete stosowac powinno i slyszalem od macff, ze sugerowales mu robienie 1 posilku ladujacego pelnowartosciowe ww co 3-4 dni

"Bog jest moim przyjacielem, niczego mi nie braknie, prowadzi mnie za reke, pozwala chodzic po zielonych pastwiskach"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak sugeruje NHE
poszukaj postu o tym typie diety CKD w tym dziale, jest tam to dokladniej wytlumaczone
sam robie NHE z powodu wygody

jak dlugo ?? hmmm ja stosuje ja na okraglo
roznicuje jednak a zaleznosci od celu treningu
poczytaj o typach NHE

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'

Zmieniony przez - biniu w dniu 2003-05-06 14:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
a tu masz post paleo (a tak na marginesie to czemu sie juz tutaj nie pojawia ??) na temat diety NHE w wersji kulturystycznej:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=24588

pozdrawiam ...jesli ineteresuje Cie ten temat daj znac ..postaram sie zamiescic linki na ten temat

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Nie lubie dopisywac do starych postów.ale moze ktos tu znajdzie wyjasnienie Regie..czy wiesz ile trwa wprowadzenie w stan ketozy organizmu po ładowaniu ww? u niektorych nawet i ok tygodnia wiec stad moze Twoj problem..wiec moze jednak nie ładowac tylko trzymac sie dopuszczalnych dawek dziennych w koncu to redukcja..Pozdrawia
Ps dlatego boje sie tej diety..choc efekty kuszace i nie da sie na niej życ na dłuzsza mete;-(

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sama ketoza ma sie niejak do utraty tkanki tluszczowej wiec nei ona powinna byc celem
co do utrzymania diety, hmm sam od kilku ladnych lat stosuje rozne wersje diet niskoww, i spokojnie zyje, wyniki krwi w normie, wiec spokojnie polecam madra diete

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Biniu , ale czy to nie jest tak ze skuteczność diety tłuszczowej polega na utrzymaniu organizmu w ketozie bo inaczej nic z chudniecia nie bedzie,duzo na ten temat czytałam i stad takie wnioski mi sie nasuneły...

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no wslanie to sa MITY, nie FAKTY

badania, ktore wykonywnao i wykonuje sie porownujace ludzi odchudzajacych sie dieta keto i np dieta wysokoww przy zalozonym tym samym poziomie energetycznym wskazuja na srednie te same wyniki odchudzania
stad moj wnisoek o malym znaczeniu ketozy w sam fakt utarty tkanki tluszczowej
w ketozie nie ma magii organizm spala tyle samo kalorii ile bez stanu ketozy
diety niskoww polecam dlatego ze
1. wydaja sie zdrowsze niz wysokoww
2. zdecydowanie (wiekszosci osob) idzie latwiej powstrzymac apetyt, a co za tym idzie kontrolowac poziom kalorii , a znaczenia tego nie musze tlumaczyc


Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Biniu - a czy przypadkiem na diecie keto nie jest latwiej spalic sam tluszcz ? - do ilosci kalorii sie zgodze ale wcale nie musza one pochodzic z tego samego zrodla (tluszcz/miesnie). Zazwyczaj w przypadku diety redukcyjnych nie-keto (dokladnie wysokoww) spadek miesni jest wiekszy w stosunku do spadku na diecie keto. Kiedys czytalem o badaniach przeprowadzonych na dosyc sporej grupie osob - na rozych dietach - a tym ze wlasnie na dietach keto oraz niskoww - organizm spalal najwiecej SAMEGO tluszczu. Ilosc spadajacej wagi byla na porownywalnym poziomie. Badanie obejmowalo 4 grupy osob w ktorej wyszczegolniono takze bodazje 4 podgrupy( osoby niecwiczace, cwiczace tylko silowo, cwiczace aerobowo, cwiczace silowo i aerobowo).
Przy diecie keto oraz cwiczeniach silowych i aerobowych spadek SAMEGO tluszczu nie byl najwiekszy - ale mial najlepszy stosunek redukcji tluszcz/miesnie (dieta keto - miala 2 miejsce jesli chodzi o spalanie tluszczu). Badanie bylo przeprowadzone przez okolo 4tyg. o ile mnie pamiec nie myli.
Ale nie pros o linka bo na pewno go nie znajde. Wiem tylko ze o takim badaniu czytalem.
Jesli mozesz - sprostuj - bylbym wdzieczny
pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chitosan - lapacz tluszczu ??

Następny temat

Kreatyna a wzrost miesni

WHEY premium